Skocz do zawartości

Citroen C4 ~ Sparco ~ 18'inc !STAGE 1 ~ Panorama & Green update str.12


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wnętrze jest specyficzne ale idzie sie przyzwyczaic :) Jeżdziłem weekend nowym Cee'd Kombi w 1.6 CRDI 6M i bardzo fajnie to chodziło,a przede wszystkim zaskoczyło mnie pozytywnie wykonczenie :) Ale prosi sie o program :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie strasznie :P cena 630zł z wysyłką to dobra cena , tak mi się wydaje :)

 

---

 

Poprawka :)

Gwint Kupiony :D na dniach będzie a kiedy montaż to sie okaze jak bede miał troche czasu ;) Ogólnie jeżeli gwint nie bedzie mi lezał to out i seria wraca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gwint wstawiony :D Juz było ciemno kiedy ustawiałem więc zdjecia jutro :)

 

Panowie mam pytanie po wymianie gwintu.

Podczas pierwszej jazdy nic nie trze,ale słychac w srodku przy skrecaniu itp. tak jakby gumy chuczały, nie jest to tarcie ale tak jakby sie układały ? M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIMA ale to opadło jeszcze po 3-5km jazdy :P 18 ehh :P A znajomy który pomagał mi to robić po wsadzeniu powiedział " Dystanse jak nic " :D hehe na razie hamuje ze wszystkim.

 

Plany to podniesc go tak 1-2cm maks.wyrównac, zrobić zbiezność bo sciaga mnie troche w prawo i w sobote na ostateczny program.

 

Dzis robiłem przegląd bo bałem się ze po wycieciu kata. nie przejdzie ale bajki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to już jest finalne ustawienie zawieszenia :D Zbieżność zrobiona , na tył wleciały jeszcze dodatkowe gumowe podwyższenia 3cm gdyż bez tego regulacja w sredniach zakresach była kiepska. Wiec tak juz będzie na dłuzszy czas :D Plus auto po szybkim myciu na BP i przetestowani Shiny Garage Morning Dew Quick Detailer + ADBL Vampir + Shiny Garage Back2black na plastiki i opony :)

 

ztix5y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.