Skocz do zawartości

Mycie ręczne/bezdotykowe Olsztyn


Misiek_ol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Z powodu "zaslepienia" Sikorskiego, teraz wieczne pustki na myjni. Cala myjnia wraz ze stacja gazu,byla dlugo na sprzedaz. Teraz poznikaly ogloszenia i banery,wiec moze jest nowy wlasciciel. Z poprzednim gadalem,by pociagnac prad na stanowiska przy laweczkach,ale nie bylo zainteresowania. Postaram sie podbic do nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prusai i pogadaj o możliwości spokojnego, samodzielnego mycie z własnym sprzętem. Ostatnio miałem niemiłą rozmowę z przedstawicielem Agapitu, który o godzinie 22 przyjechał sobie zobaczyć co się na myjni dzieje a ja byłem właśnie w trakcie biegania z rękawicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich akcjach na Agapicie i tak warto wybrać inna miejscówkę, ta myjnia BKF to gdzie ??
Witam

BKF to jest na przeciwko POLNORDU - tęczowego lasu. Ale ErLE k/Biedronki na Sikorskiego też jest całkiem przyjemnie a teraz jak droga zamknięta to już w ogóle heheh ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie jako że kończę sezon na naprawy, pokazywarki i inne temu podobne myślę że czas się spotkać przed zimą na mycie. Było paru chętnych którzy jeszcze z nami nie myli :roll:

Proponuje sobotę wieczór. Myjnia do ustalanie. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co sądzicie o tej firmie - http://http://blingfactory.pl/

 

Robili auto mojemu sąsiadowi - tzn. domyślam się, że zabezpieczyli jakąś powłoką, bo dostali do zrobienia auto fabrycznie nowe. Więcej nie powiem na temat tej firmy - pogadam z sąsiadem, to może powie coś więcej na ich temat. Na forum istnieją - w dziale "Partnerzy forum": http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dziś nie myłem, za zimno trzeba kończyć sezon. Co do blingfactory byłem 2 razy na zakupach. Sam wygląd warsztatu obejścia wygląda spoko, widać że to nie firma krzak. Wybór w sklepie dla mnie za skromny. Cieszyłem się że nie trzeba będzie zamawiać z internetu niestety dalej to robię. Nasz War-Maz rynek musi jeszcze trochę poczekać. Za mało pasjonatów (widać to choćby w naszym wątku, 5 osób aktywnie uczestniczących to za mało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do firmy Bling Factory to osobiście korzystałem z ich usług - delikatna polerka lakieru, pranie tapicerki i wosk. Byłem i nadal jestem zadowolonych z ich pracy i każdemu mogę ich spokojnie polecić. Co do zakupów to faktycznie nadal robię je przez internet bo nie zawsze wszystko mają na stanie.

Pogoda trochę się poprawia wiec możemy się umawiać na wspólne mycie - mój ostatnio widzi tylko bezdotyki o rękawice już nie pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś ulubione środki do pielęgnacji skóry ?

 

Osobiście używam Gliptone Conditioner GT13,5, ma całkiem przyjemy ("skórzany"?) zapach. Inny aniżeli środki chociażby Sonax'a.

 

Do czyszczenia to bez czarowania się, ale słabiej rozrobiony APC (aby nie do silników starczy).

 

[ Dodano: 30 Październik 2014, 00:25 ]

Odnośnie mycia rękawicą na wiaderka etc. każda otwarta myjnia bezdotykowa od 22 do 6 rano "przyjmie" nas.

 

Osobiście preferuję tę vis a vis Makro. Byłem parę razy z rana/wieczora i nikt nie podjechał specjalnie aby pogonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę że jakiś tutaj ruch się pojawia ;-)

EDIT:

a mi dziś po dłuższym przestoju w myciu autka w końcu doszorowałem kogucika :mrgreen:

nie było lekko po przerwie ale się udało został tylko środek ale to już spokojnie no i te nadkola nieszczęsne tylko lekko ogarnięte. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

No Panowie ja już pierwsze po zimowe mycie mam za sobą. Zmieniłem koła i myjnie. Jako że się przeprowadziłem na osiedle podleśna to moją nową myjnią jest lotos na poprzecznej. Ludzi mało, ciśnienie niskie co mi odpowiada i nikt mnie dziś nie ścigał ;)

 

 

Może warto przenieść nasz temat na spotkania regionalne "War-Maz"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machar02 mnie też już powoli nosi aby odczyścić auto po zimie. Niby myte na bieżąco ale nie własnoręcznie wiec efekt nie ten. Do tego po wosku też już nic nie zostało. Nowa miejscówka - w którym jest to dokładnie miejscu ?? (jeszcze dalej niż Statoil??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie ;) Przyznam, że na zimę o forum trochę zapomniałem, ale zaczął się sezon, więc czas odświeżyć znajomości :D

Ja z Agapitu przeniosłem się na BP na Wyszyńskiego obok Cezala. Tam za 5zł mamy całe 5 minut, z odliczaniem sekundowym. Do tego fajny proszek i ciśnienie. Cały czas szukam miejsca, w którym bez stresu mógłbym ręcznie wymyć auto w Olsztynie...

 

BTW, szukam garażu do wynajęcia w okolicach Kołobrzeskiej, Pana Tadeusza- ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy z nas trochę zaniedbał swoje auta pomimo, że tegorocznej zimy tak naprawdę nie było. Musimy powrócić do wspólnych spotkań. Z miejscówką chyba zawsze będzie problem, bo ryzyko zawsze istnieje. Sam dzisiaj wieczorkiem wybieram się na mycie bo pogoda zaczyna służyć gruntowne odczyszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.