Skocz do zawartości

Mycie ręczne/bezdotykowe Olsztyn


Misiek_ol

Rekomendowane odpowiedzi

Lokalizacja jedna z w/w wymienionych :?:
nie ;-) k/Tęczowego Lasu (Polnord) na myjni bkf

 

[ Dodano: 16 Marzec 2014, 09:38 ]

pytanko czy ktoś z was tankuje na carrefourze?

 

edit:

 

zmieniliście już opony na letnie czy jeszcze ten weekend na zimowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem plan wymienić właśnie w miniony weekend ale pogoda pokrzyżowała moje plany. Będzie trzeba chyba jeszcze chwilę z tym poczekać.

Co do tankowania na Carrefourze to mieszkając kiedyś na Nagórkach miałem krótki epizod z tą stacją, który zakończył się zaprzestaniem tankowania w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek_ol o tej stacji to daj na PW jak możesz ;-)

 

a mi się udało zmienić i już śmigam na letnich kapciach :] ,a dziś z grubsza przeleciałem zimówki które już zimują w piwnicy przez lato 8-) ...jak będzie trochę czasu to zakonserwuje oponki jakimś mazidełkiem i na stojaczek.

 

ale oglądałem nadkola i będzie trzeba przy lepszej pogodzie ogarnąć temat przez zdemontowanie osłonki i wyrzucenie syfu co się zbiera za plastikiem, a profilami... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wieczornym myciu swojej toyotki. Na Agapicie jeszcze przed 21 byli pracownicy wiec sobie odpuściłem tą lokalizację. Ale na Poprzecznej przy Statoilu cisza i spokój. Piana a potem na dwa wiaderka + wycierania. Jutro wieczorem chyba czas na żony auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek o 19 na myjni za Endorfina juz kontener byl zamkniety. Dzis za to niezla tam kolejka aut wieczorem. Mysle by zagadac na jednej z myjni (moze myjnia przy Biedronce na Sikorskiego) by odpalili prad na monety na jednym stanowisku. Dam znac na dniach czy ktos byl zainteresowany. Mozna by miec miejscowke na spoty w koncu. Chyba,ze chlopaki z Blinga by ogarneli cos u siebie na piatkowo sobotnie wieczory. Zawsze moznaby potestowac nowosci rynkowe, plus jakies maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to maly veteling mamy auta... + zmiana oponek ;) i cacy

czekam na propozycje. :) bo chcialbym swoje odświeżyć. .. chyba k/biedronki jak zawsze bo przez polnord ta droga jest cala tam zasyfiona i nic z tym nie robia.dziady.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.