Jump to content

Mycie ręczne/bezdotykowe Olsztyn


Misiek_ol

Recommended Posts

Trochę osób jest na forum z Olsztyna i okolic. Pytanie, gdzie myjecie auta. Macie sprawdzone myjnie gdzie można samemu wymyć auta i nikt nas nie przegoni ?? Na bezdotykach jest za wszędzie zakaz mycia własnym sprzętem, ale może jest miejsce gdzie są do tego idealne warunki.

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie najlepsze myjnie to Agapit na zatoorzu szcegolni w weekend, na plus duzy plac gdzie mozna sie pobawic w szczegoly, ale czesto jest kolejka, na drugim miejscu shell na wylocie w strone ostrody bylem 3-4 razy i oprocz mnie to bylem sam.

Link to comment
Share on other sites

Witam

O shell na dk16 nie bylem nigdy ale na sikorskiego k/biedronki jest przeciesz jedno stanowisko bez karczera na monety i zawsze jade tam jak chce umyc recznie ;) na dwa wiadra.

 

Pozdrawiam

 

Poza tym rano i wieczorem na kazdym bezdotyku da rade opanować na stanowisku. 8-):evil:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłem na bezdotyku na Cichej (stacja Statoil) - babeczka z obsługi stacji powiedziała, że nie ma nic przeciwko myciu na dwa wiaderka. Będzie trzeba po weekendzie spróbować.
a gdzie tam stacja statoil .....w tej okolicy to Bliska ale na Zientary ? :/
Link to comment
Share on other sites

Ja też dałem sobie dziś na luz. Byłem w Bling Factory na zakupach, także na sobotę się szykuje.

 

No dobra to co jesteśmy tylko we 4. Nie ma więcej chętnych olsztyniaków?

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj odwiedziłem sklepik na Lubelskiej i były pierwsze ostrzejsze szlify na zatorzańskim Agapicie. Najlepsze miejsce do mycia w Olsztynie. Spędziłem tam dzisiaj czas od 9 do 11:30 i nikt się nie burzył, jak myłem koła/ felgi, czy polerowałem lakier.

 

Będzie się można kiedyś umówić na zbiorowe mycie. W lato, po 19 jest tam pusto w dni powszednie, a plac jest ogromny- jest gdzie pracować :D

Link to comment
Share on other sites

Nie problemem jest pianownica czy środki do felg. Problemem jest zajęcie stanowiska i mycie samemu na wiadrach, własnym szamponem itd. Czyli zajmujesz miejsce a płacisz generalnie za samo spłukanie auta.

Za myciem zbiorowym jestem jak najbardziej za.

Link to comment
Share on other sites

Tam po 16 nie ma nikogo z pracowników Agapitu 8-) Więc jak się trafi brak kolejki, można robić co dusza zapragnie :D Ewentualnie ludzie, którzy czekając w kolejce zaczną się burzyć. Zawsze wiaderka można odstawić i odczekać te parę minut, aż się zluźni :-]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj obmywałem z kurzu Clio na Dajtkach właśnie, przy Shellu i powiem Wam, że za 2zł obleciałem samochód kilka razy z zatrzymywaniem się na felgi. Są dwa stanowiska, odkurzacz i miejsce na spotkanko, tak, jak napisał piont :good:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.