Skocz do zawartości

Co myślicie o takiej błazenadzie?


CarSPA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba była dotacja z UE hehe :)

 

Przepraszam ale takie teksty są trochę irytujące. Owszem firm o podobnej nazwie w Polsce na pewno jest wiele. Przeglądając temat zgadzam się z opinią na temat carSPA (lub inaczej) że jest to typowe kłamstwo i oszustwo. Niemniej jednak nie oznacza to, że forum jest od wyśmiewania się z innych firm 'detailingowych' czy też zwykłych myjni gdzie nie są to jakieś full profesjonalne usługi jak w renomowanym studio Car-Spa, a już nie wspominając jak przyjedzie handlara sprowadzonym autem jakby wyjechał z wody i mówiąc 'opcja full w jeden dzień :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak nie oznacza to, że forum jest od wyśmiewania się z innych firm 'detailingowych' czy też zwykłych myjni gdzie nie są to jakieś full profesjonalne usługi jak w renomowanym studio Car-Spa, a już nie wspominając jak przyjedzie handlara sprowadzonym autem jakby wyjechał z wody i mówiąc 'opcja full w jeden dzień :) )

 

jeśli ktoś nie przykłada się do detailingu jak słynne Car-Spa, to nie można jego pracy nazwać detailingiem a to już można spokojnie wyśmiać jak i całą ofertę szumnie nazwaną "usługi detailingowe"

 

To tak jak byś przeczytał magazyn Mida i ogłosił, że jesteś prawnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś nie przykłada się do detailingu jak słynne Car-Spa, to nie można jego pracy nazwać detailingiem a to już można spokojnie wyśmiać jak i całą ofertę szumnie nazwaną "usługi detailingowe"

 

To tak jak byś przeczytał magazyn Mida i ogłosił, że jesteś prawnikiem

 

heh a ty uważasz że każdy jest w stanie zapłacić za usługe jak w Warszawie ? ciekawe czy wszystkie owe firmy na forum mają zawsze taką super wykonaną prace bo zazwyczaj pracę wykonuje się pod portfel i uwagi klienta a na fora wstawia się najlepsze zdjęcia. To że się maszyna wala to duży minus ale sam też już widziałem nie jedno w dobrej firmie gdzie nikt by się nawet tego nie spodziewał. Ale w polsce to najważniejsza jest krytyka a raczej zazdrość że ktoś coś robi. Myślę że nikt nie odda auta wartego kilkaset tysięcy do niesprawdzonej osoby która w jakimś stopniu zajmuje się tą usługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nikt nie odda auta wartego kilkaset tysięcy do niesprawdzonej osoby która w jakimś stopniu zajmuje się tą usługa.

 

Ja myślę, że odda.

 

Na tej samej zasadzie, jak klienci chwalą mega-pro polerkę lakiernika by Farecla G3.

Klient nie musi się znać, nie musi przychodzić z latarką ledową i zmywaczem silikonowym po odbiór auta.

Musi zaufać profesjonaliście - a u nas niestety 90% na to miano nie zasługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto kładzie maszynę na samochodzie, ot tak, a później wrzuca zdjęcie, na którym to widać, na swoja oficjalną stronę, jasno i czytelnie pokazuje, że nie zdaje sobie sprawy z tego błędu. I to własnie takie "małe" rzeczy, detale dzielą dobrych/poprawnych od najlepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a ty uważasz że każdy jest w stanie zapłacić za usługe jak w Warszawie ?

 

ale nikt nikomu nie każe płacić tyle co w warszawie. Możesz założyć firmę Detailingową i robić to samo co w CS za 1000 zł, ale albo robisz to dobrze i zgodnie ze sztuką i wtedy możesz nazywać się detailingowcem, albo robisz tylko tak, żeby klientowi się podobało co niewiele z detailingiem ma wspólnego

 

EOT z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tu nie chodzi o Pana 'matts carspa' który byc może swoje usługi nazywa detailingiem tak samo jak ręczniki z mikrofibry nazywa ręcznikami waflowymi :D , jednak zwróciłem się z nowym wątkiem Carspa Sierpc, gdzie wchodząc na FB widnieje 'kosmetyka samochodowa' :) Artih, owszem sam znam przypadek gdzie w moim mieście istnieje ręczna myjnia samochodowa - auto kosmetyka i wiem, że są klienci którzy zostawiają auta typu X6 jednak właściciel ma wypracowaną renomę na mieście dzięki czemu 3/4 handlarzy przyjeżdza własnie do niego :)

jest różnica miedzie studio detailingowe, a kosmetyka samochodowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka, że mieszkam w 50tyś mieście i istnieją tylko myjnie samochodowe z banerami kosmetyka samochodowa, podjeżdżam autkiem umawiam się na mycie, polerowanie, pranie tapicerki za np. 250zł :) jest to garaż w którym jest kanał odpływowy i zwykłe kafelki:) chłopaki fajnie robią robotę, mam czyste autko i nie nazywają siebie studiem detailingowym tylko usługi auto kosmetyki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest też tajemnicą ,że nasza firma pozytywnie przeszła weryfikację prawno / formalną kancelarii prawnej.

 

Czy jest możliwość zobaczenia memorandum kancelarii prawnej odnośnie wykorzystania nazwy/znaku towarowego skoro nie jest to tajemnicą. Nie interesuje mnie nazwa kancelarii, osoba, która się pod tym podpisała tylko sama treść memo - co było przedmiotem takiej analizy prawnej. Na czym polegała ta weryfikacja - jaki był jej zakres?

 

Podchodząc do tematu "korzystania z cudzego dorobku na krzywy ryj" od drugiej strony - interes fajnie Wam się rozwija, forsa na koncie się zgadza, rozwijacie się organicznie, macie wyrobioną markę, renomę i w pewnym momencie pojawia się kolejna firma, które robi biznes w identyczny sposób jak Wy - tzn. korzysta z Waszego logo coś usuwajac/dodając i twierdzi, że nic złego się przecież nie stało. Dla Was to jest OK, że pracujac ciężko "na swoje" korzysta z Waszej wieloletniej pracy? Może kłopot polega na tym, że taka czynność nie funkcjonuje w Waszej świadomości jako kradzież. Społecznie jest to o wiele bardziej akceptowalne niż walnięcie kogoś kijem i zabranie kluczyków od samochodu ale nie zmienia to faktu, że jedno i drugie jest karalne. Kwestie moralne pomijam bo jeżeli ktoś decyduje się na taką partyzantkę to na pewno nie jest regularnym gościem na niedzielnej mszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście jedna firma zmieniła nazwę na SPA-CAR żeby dodać sobie trochę PRO.

 

CAR SPA jest jedno reszta to czysta błazenada, ale niestety nic nie zrobicie

z kolegą MATT's ponieważ nie zastrzegliście w urzędzie patentowym znaku słowno-graficznego.

 

Z drugiej strony używanie R przy logo bez ochrony jest zabronione i grozi karą finansową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.