Skocz do zawartości

Co myślicie o takiej błazenadzie?


CarSPA

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem detailerzy, czasami zamiast rozkładać ręce i się wściekać, to można by się może trochę pośmiać. Pośmiejmy się razem z kreatywnych złodzieji(no nie można tego inaczej nazwać) :) :

Gratulujemy pięknego loga i nazwy firmy:

http://mattscarspa.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pośmiejmy się razem z kreatywnych złodzieji(no nie można tego inaczej nazwać)

 

Mam nadzieję, że właściciel prawdziwego Car Spa zareaguje odpowiednio ?

 

A tak swoją drogą to dla mnie już przesada i to grubsza niż carS spa w Gdańsku (ostatnio mijałem, baraki prawie jak wasze budynki :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cars Spa" w trójmieście zostało już spacyfikowane przez prawników, bo przede wszystkim używało 3 loga Zymola na stronie głównej ;) + teksty 100% "zerżnięte" z naszej strony. Geniusze!!! No i ponoć do usług używają Zymol Vintage i Royale. Tak, w tych barakach! Muszę mieć pewnie całodobową ochronę bo szkoda żeby te sztuki zginęły 8-)

Tak się śmiejemy czasami w biurze, wyobrażamy sobie jaki ci inteligenci "kminili" nazwę firmy i pisali teksty do swojej strony.... odrobili pracę domową na poziomie przedszkola. Gratulujemy !! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cars Spa" w trójmieście zostało już spacyfikowane przez prawników, bo przede wszystkim używało 3 loga Zymola na stronie głównej ;) + teksty 100% "zerżnięte" z naszej strony

 

Ale plakaty/banery z SLR'em między bramami dosyć śmiesznie na tym baraku wyglądają, zresztą kto inteligentny po przeczytaniu ich strony (jacy to oni są najlepsi w Polsce i jakie doświadczenie mają (bugatti, lambo etc.) oddałby im wartościowy samochód. Podejrzewam, że za chwilę te baraki staną się tym czym powinny - wulkanizacja z używkami i profesjonalny warsztat z kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w tym całym wolnym rynku jest najgorsze, że byle kto może robić co zechce ,byle jak, nie mając o tym pojęcia i jeszcze dodatkowo psuje rynek cenami z d... :/

 

A już takie chamskie zdzieranie opisów czy nazw to jest już dno i kilometr mułu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż kolejny terenowy oddział Car Spa :P Ciekawe czy to choć firma czy tylko osoba prywatna która użyczyła sobie loga innej firmy.

diablo228 nie chcę Ci przypominać ale ty chyba jakiś konkurs na nazwę firmy ogłosiłeś a jakoś wyników jakoś brak :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diablo228 nie chcę Ci przypominać ale ty chyba jakiś konkurs na nazwę firmy ogłosiłeś a jakoś wyników jakoś brak :o

 

a kolego wynik był ogłoszony na pw z tego względu iż temat chyba łamał regulamin i został zamknięty jak coś pisz na pw żeby nie robić tutaj syfu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no poszli po bandzie – żeby chociaż kolory zmienili bądź czcionkę.

A tak swoją drogą to szkoda że macie umorzony znak firmowy w Urzędzie Patentowym :( – bo już trochę na rynku jesteście i renoma jest. :)

 

Mieliśmy kiedyś umorzony ze względu na błąd formalny - tylko i wyłącznie. A ponieważ pracy w brud, czas leci, a prawo o nieuczciwej konkurencji jest ponad prawem patentowym to jesteśmy spokojni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Cars Spa dzisiaj znowu przejeżdżałem obok i z tego co zdążyłem przeczytać z baneru mają takie między innymi takie usługi jak:

 

- polerowanie

- usuwanie wgnieceń

- transport aut

- smart repair

- zmiana koloru aut

- sprzedaż kosmetyków Zymol

 

I dużo dużo więcej na banerze. Z ciekawości chyba do nich podjadę zobaczyć co tam wyprawiają chociaż nie wiem czy wpuszczą takim parchem bo tam między bramami plakat SLR a na wjeździe flaga Ferrari :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, mam nadzieję, że odpowiednio zareagujesz i podróba "car-spa" albo zniknie z rynku, albo przestanie zachowywać się jak złodzieje wizerunku.

Nie rozumiem tego jak można odszywać się pod czyjś wizerunek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Niestety coraz więcej osób chce zrobić "biznes" na ciężkiej pracy innych.

Przykład z dzisiaj:

b4ab9fc9581c7ce12c4633c3d36fb0.jpg

 

Nie uszedł naszej uwadze również fakt wykorzystania bliźniaczej domeny http://www.pielegnacjaaut.pl, którą do promocji swojej firmy wykorzystał jeden z partnerów forum.

 

CarSPA na pocieszenie dodam, że podobno tylko najlepszych się podrabia więc. .. chyba powinniście być zadowoleni ;)

 

A tak na serio to mam nadzieję, że uda Wam się zwalczyć takie podszywanie się pod Waszą markę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

leszcz, na stronie użytkownika niestety nic nie zobaczymy. Wpis jest widoczny w zamkniętej grupie na fb a ja się o nim dowiedziałam dzięki uprzejmości osoby, która zna naszą firmę i wiedziała, że doszło do kradzieży (bardzo dziękujemy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis jest widoczny w zamkniętej grupie na fb a ja się o nim dowiedziałam dzięki uprzejmości osoby

 

aa czyli gość dokładnie wie co robi z tą zamknięta grupą ale nie myślał że znajdą się fanatycy detailingu którzy wiele fotek mają w pamięci .

Szczerze to mnie ponosi jak się kradnie cudzą własność a na dodatek pisze że samemu się to wytworzyło . Co z tym zrobicie ? :o:o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.