Skocz do zawartości

nazwa dla firmy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepsze nazwy to te śląskie koledzy :lol: tylko nie wiem jak odbiorcy taka firmę by odebrali :oops: dzięki za te ciekawe śląskie pomysły :D

 

[ Dodano: 11 Luty 2014, 18:15 ]

A więc tak wstępnie wybrałem 10 nazw które koledzy podali, część z tych pomysłów na nazwę są już w necie :) a szkoda bo naprawdę niektóre są fajne. Jeżeli jeszcze ktoś ma coś ciekawego może wpisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być koniec o 20.30 :song: ale muszę się z tym przespać :oops: chyba za dużo już kombinuje :D A więc macie do jutra jeszcze czas na dodawanie jeśli jeszcze coś wam wpadło do głowy ciekawego :evil: . Niby łatwe ale zawsze jakiś problem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UmyjAuto.pl

UmyjemyTwojeAuto.pl

CzysteAuto.pl

 

Moim zdaniem nazwa musi być zrozumiala dla szerszej grupy (wiekowej).

Nie każdy wie/rozumie co to shine, wash, detailing itd A to ogranicza grupę odbiorców tylko do młodych, znawców tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UmyjAuto.pl

UmyjemyTwojeAuto.pl

CzysteAuto.pl

 

Moim zdaniem nazwa musi być zrozumiala dla szerszej grupy (wiekowej).

Nie każdy wie/rozumie co to shine, wash, detailing itd A to ogranicza grupę odbiorców tylko do młodych, znawców tematu.

 

Akurat dobrze myślisz bo detailing w polsce nie jest bardzo znany, nazwa musi być prosta w mowie i łatwa do zapamiętania dla zwykłych ludzi.Nie można sie zamykać na inne grupy wiekowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diablo228, no tak mi się wydaje. Dzięki,hehe To mówisz, że wygram ? :P

 

O kurcze, zażartowałem sobie a spojrzałem, że przecież to Twój temat i mogło to żle zabrzmieć w tym przypadku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.