Jump to content

Promocja od A Do Z

mx_nowicki

Recommended Posts

• Dystrybutor

Niektórzy w Was z pewnością pamiętają promocję od A do Z z poprzednich lat :) Dzisiaj ruszamy już po raz 3 !!!

Każdego dnia zniżką w wysokości 12% będą objęte produkty innych producentów (zgodnie z kolejnością alfabetyczną).

Jedna mała uwaga. Na jeden dzień może przypadać kilka literek, dlatego zachęcamy do śledzenia naszego sklepu.

W dniu dzisiejszym zaczynamy od: 1z, 303, 3M i 4nano.

banner-promo-alphabet-685x520-vol2-swiateczny.jpg

• Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Dystrybutor

MatthewG, w dziale promocja od A do Z oraz w Czasowych Obniżkach Cenowych :)

W Wieliczce na razie tylko stacjonarnie możecie robić zakupy, ale w tym lub na początku przyszłego tygodnia jedzie większa paka do nowego oddziału więc możemy coś dorzucić ;)

Chętnie się dowiemy co jeszcze byście chcieli mieć na miejscu w sklepie. .. asortyment cały czas jest aktualizowany i poszerzany.

Jak już dojrzałem do zakupu maszyny, wybrałem definitywnie model, doczekałem się literki L w promocji, to dopiero teraz zobaczyłem że nie macie epl 42 w ofercie :( to chyba znak żeby kolejny rok zastanawiać się rotacja czy DA :idea:

• Dystrybutor
Czy EPL11+ jakbym chciał zamówić u Was to jest możliwość ?

bo widzę, że na stronie nie ma. Albo dokupić uchwyt "D" do EPL11?

Rozumiem że chodzi o zakup maszyny w dzisiejszej promocji? :) W razie czego zrobimy tak, że będzie możliwość dokupienia uchwytu D. Szczegóły ustalimy na PW :)

Odbiór osobisty jak najbardziej. W Macierzyszu mamy sklep stacjonarny. Jesteśmy w godzinach 9-19 :)