Skocz do zawartości

CAR AUDIO


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Na blachę matę bitumiczną a na tapicerkę piankę z linku. Bez maty będzie mała poprawa, więc jak się bawić to raczej na całego.

Wolę się upewnić zadając pytanie. Mata leci na blachę, a pianka na tapicerkę drzwi?

Nie ukrywam że gdzieś wyczytałem opcję inną na blachę leci mata a na nią pianka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klejenie maty na boczek ma sens by uspokoić drgające wielkie powierzchnie boczka , a pianka ma tylko dodatkowo "wyciszać" i nie jest ważne gdzie ona będzie przyklejona . Najlepiej zamiast 1 warstwy pianki np. 7mm klejonej na boczek lub blachę dać 2x po 4mm klejonej jedną na boczek , a drugą na blachę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto to Saab 9-3 I convertible, więc miejsca w bagażniku jest całkiem mało.

Głośniki to chyba Focal PS 165 FX albo Focal PS 165V. Nie wiem, które wybrać. Chyba, że doradzicie coś innego lepszego.

Nie mam chwilowo pomysłu na zasilanie suba. Największym problemem jest jego umiejscowienie, choć cienko (ciasno) to widzę.

Spodobała mi się taka konstrukcja Focal KIT IBUS 20.

Doskonale wiem, że fizyki się nie oszuka, ale miejsca w aucie też mi nie przybędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie masz jeszcze glosnikow? 8" sub to średnio sie przebije w cabrio do budy, za tylnim siedzeniem pewnie jest blacha... Postawilbym na pancernie zrobione drzwi, wzmak i np R6A w drzwi budzetowo i sub nie będzie Ci potrzebny

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tylnym siedzeniem jest "okno" do bagażnika. Z tą pancernością drzwi to bym nie przesadzał, budy bez dachu są wrażliwe na ponadnormatywne obciążenia. R6A nie załatwią sprawy całkowitego dźwięku, a kombinacje alpejskie z dobieraniem zwrotnic i wysokotonowców to nie dla mnie.

Nie wiem czy to dobry sprzęt czy nie, ale jak ktoś go nazywa reference to albo za dużo wciąga, albo nie słyszał nic innego.

Nie zależy mi budowaniu ciśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.