Skocz do zawartości

Jaka konsola do gry?


Rekomendowane odpowiedzi

nigdy nie miałem konsoli, ani jakiegoś specjalnego z nią kontaktu, a budować kompa pod najnowsze produkcje to koszt konsoli x2-3+ sensowny monitor, a że jestem fanem gier typu COD czy BF, to chciałbym zapytać, czy da się w to jakoś sensownie grać na padzie? :mrgreen: przerzucić ruch ręki z myszki na kciuka jest dla mnie lekko niewyobrażalne :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cash, na początku jest ciężko, ale po jakims czasie walisz headshoty bez problemu :) podobno pad w najnowszej PS4 super sie spisuje w FPS bo jest bardziej czuły i precyzyjny. Niedługo sam się o tym będe musiał przekonać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fpsy to pomyłka na konsoli, w killzone z tego co pamietam byl taki efekt ze jak dojechałeś w pobliże wroga celownikiem to sam się "przyciągał" do wroga. więc to zależy czy chcesz tak grać/. Do PS3 chyba można dokupić klawe i myszke do fpsow ale to chyba słaby wybór.

 

za to pad i takie gry jak uncharted to miodzik :)

 

więc jak Ci zależy na samym codzie i bfie to lepiej zainwestować w PC, żeby te gry działały jak na konsolach starej geeracji wcale komp jakoś drogo nie wyjdzie, szczególnie jak masz coś co nadaje sie do modernizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killzone z tego co pamietam byl taki efekt ze jak dojechałeś w pobliże wroga celownikiem to sam się "przyciągał" do wroga

 

Tego już nie ma w PS4. Tutaj pad jest na tyle precyzyjny ze ta opcja nie była potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cash, trzeba mieć trochę cierpliwości, ale cena nowego pada skutecznie zniechęca od roztrzaskania go :) Ale serio pisząc to kiedyś też nie mogłem zrozumieć w jaki sposób grać w FPSy na padzie, po czym mniej więcej po roku grania tak się do niego przyzwyczaiłem, że po prostu przestałem ogarniać granie na myszy i klawiaturze :)

 

Dodatkowo pad daje większy realizm, bo tak jak na w realu nie da się zrobić 3 piruetów w ułamku sekundy, zabijając 8 ludzi w promieniu 720 stopni :P Dobry skill wygląda więc nieco inaczej, ale robi też piorunujące wrażenie.

 

Jak coś to wpadnij na BF4 albo Shadow Fall - zobaczysz, jak Dual Shock 4 jest precyzyjny :)

 

P.S. Tzw. aim assist to nie jest domena FPS + pad, takie opcję zależne są od gry i występowały też w niektórych tytułach na piecu. Dzisiaj na szczęście już mało kto to wrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

nowy ONE ma tak na prawdę dwie gry pod kinecta... Kinect Sports Rivals oraz Dance Central Spotlight... więc jeżeli chodzi o gry tylko pod kinecta to X1 póki co nie warto kupować... Jeżeli kinect nie jest podstawowym wymogiem to warto siezastanowić bo własnie teraz bedą wychodzić coraz lepsze gry na X1 (jest forza 5 oraz forza 6, forza horizon 2, będzie halo, będzie tomb raider, będzie quantum break, jest fifa 16, jest PES 16 itp...) a x360 po mału będzie odchodził do lamusa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola bedzie głównie dla dzieciaków i dla nas żeby się razem z nimi powygłupiać na Kinectcie. Także Kinect musi być...

Chyba nie będę się napinał i kupię 360...

 

Ps. a używaną to co, na Allegro? Znacie jakiś sklep lub sprzedawcę?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kilka dni temu od znajomego Xbox 360 E. Ten najnowszy slim. Cena atrakcyjna, parę gier.. Tylko HDD muszę dokupić.

Dzieciaki skaczą przed kinectem jak szalone :)

 

W zestawie mam też perkusję z grą Ban Hero, ale pójdzie ona na handel, bo jakoś nie czujemy jej magii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wytrzymałem tego świątecznego ciśnienia i kupiłem PS4 :D

Kupiłem, myślę w dobrym zestawie 1TB + 2x dualshock4 + Fifa16 = 1900zł. Do tego dokupiłem Driveclub i The order 1886 po 79zł. Wszystko w Saturnie.

 

Jedynie teraz żal staruszki PS3 sprzedać i masę nieogranych gier...może zostawię :o

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear to cała kultowa seria, gram w nią od czasów pierwszego NES'a. Jak dla mnie najlepszą częscią był pierwszy MGS na PSX'a, szkoda że Hideo Kojima już nie będzie brał udziału przy kolejnych częściach.

Rickson nie ma za bardzo co porównywać tych dwóch gier bo to zupełnie inne gatunki to raz, a dwa dzieło Rockstar ma już dwa lata na karku. GTA na ogrom jaki oferuje i tak wygląda bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie GTA nigdy do gustu nie przypadło. Może gdyby sytuacja tam była odwrotna tzn. główny bohater policjant kontra oprychy to wtedy by pograł :D

Postrzelać lubię, ale najbardziej do Niemca, szkoda że już nie robią prawie gier WWII...

 

Ale jest tych tytułów dobrych do ogrania, nie? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją kupilem ps4 dla wiedźmina i mega fajny jak ktoś lubi otwarty świat.

Jedyne co mnie wkurzylo na maksa że zamkwilem drugiego pada i leży od czerwca w pudełku bo się okazało że gier na dwa lady jak na lekarstwo.

Fify NHL i inne sportowe mnie nie kręcą.

I odpalam starego PSX żeby pograć na dwa pady w samochodowe.

Chyba że coś wyszło żeby pograć na jednej konsoli w wyścigi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.