Skocz do zawartości

Jaka konsola do gry?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

escimo, Jeśli chodzi o nowe generacje gdzies na necie widziałem filmik porównujący budowę X One i PS4. Konkluzja był ogólnie taka, że microsoft po prostu nie potrafi tak dobrze projektować urządzeń jak sony. Nie mają takiego doświadczenia ani dobrych inżynierów :P Xbox One mimo to że jest większy ma dodatkową cegłe-zasilacz, nie ma ani lepszego chłodzenia (temperatury zbilizone ze wskazaniem na PS4 który ma niższe) ani nie jest cichszy, ani też mocniejszy.. jednym słowem nie da się logicznie wytłumaczyć jego większych rozmiarów poza nieudolnością projektantów.

To samo może tyczyć się awaryjności X klocków, po prostu były gorzej zaprojektowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako użytkownik PS4 mogę spokojnie polecać, jeśli uda się wam kupić to nie zastanawiajcie się tylko brać. Będąc z marką PS od jej początków poprzez wszystkie generacje widać że Sony wie co robi i dba o klienta. Xboxa 360 kupiłem razem z PS3 - PS3 mam do dziś, Xpudło siadło po 3tygodniach od zakupu (mało używany był), oddałem, wymieniłem na inne nawet nie wyciągając z pudełka sprzedałem i do dziś dni żałuję że skusiłem się na sprzęt od M$ ale więcej razy błędu nie popełnię.

 

 

jak Bienek zauważył porównując oba nextgeny - PS4 prowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 na początku miało problemy z przegrzewaniem, źle zaprojektowane odprowadzanie ciepła. W PS4 nie powinno być problemu, procek i gpu już jest wykonane w nowszej technologii. Ale zawsze trzeba mieć na uwadze, że dziś ze wszystkim jest pośpiech przy wprowadzaniu na rynek i może dopiero coś wyjść na wierzch. :D

Dla mnie w każdym razie hamulcem jest jedynie mała i droga biblioteka gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że na razie poza tymi portami HDMI w PS4 póki co nic się nie dzieje (co jest dla mnie nawet zaskoczeniem). Ja też miałem PS3 fat i moim zdaniem był to najlepszy jej model - potem z każdą re-edycją (slim, super slim) ewidentnie Sony obniża koszty produkcji i materiały są coraz to gorsze. Podejrzewam, że z PS4 będzie bardzo podobnie. Biblioteka na razie śmiesznie mała (na wiosnę wysyp fajnych tytulów), ale konsola jak i nowe pady są cool :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta mała i droga biblioteka gier jest poważnym minusem ps4, choć wiadomo, z czasem się to zmieni.

 

Osobiście uważam, ze najlepszym wyjściem jest kupno ps3, z całym zapleczem gier które teraz posiada pociągnie spokojnie jeszcze rok czasu i wtedy kupno ps4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam grubą czarnulkę PS3, w tym roku minie chyba 5 lat i jak do tej pory zero problemów zarówno software'owych jak i sprzętowych ;) Chwilowo też się obawiam chorób wieku dziecięcego PS4. Ale gwiazdka już tuż tuż więc czas pokaże :mrgreen: Ale jest podobno problem z dostępnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam grubą czarnulkę PS3, w tym roku minie chyba 5 lat i jak do tej pory zero problemów zarówno software'owych jak i sprzętowych ;) Chwilowo też się obawiam chorób wieku dziecięcego PS4. Ale gwiazdka już tuż tuż więc czas pokaże :mrgreen: Ale jest podobno problem z dostępnością.

 

To też jest dziwna sprawa.

 

W saturn targówek dostawa była chyba we wtorek albo środę, do piątku do godziny 16 stało z 20 sztuk, o godzinie 16:08 nie było już żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do next-genów, to ja bym poczekał przynajmniej z rok na "lifting" czyli w przypadku PS na wersję slim. Póki co te pierwsze egzemplarze obu producentów są eksperymentalne i lepiej poczekać na stabilną serię :)

 

No ale powiedz mi czemu tak piszesz? Miałeś jakieś złe doświadczania?

 

Kieruję się doświadczeniem innych, w przypadku PS4 użytkowników ps3forum.pl, gdzie masz 23-stronicową lekturę o wadach i błędach w nowej generacji. Również opinia znajomych sprzedawców w sklepach RTV, gdzie ludzie przychodzą oddawać sprzęt na gwarancję również wpływa na moją decyzję o odczekaniu jakiegoś czasu. Fakt faktem napaliłem się na nową czwórkę i chciałem zakupić zaraz po premierze ale na chłodną głowę właśnie wolę poczekać na to, aż Sony ustabilizuje sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do next-genów, to ja bym poczekał przynajmniej z rok na "lifting" czyli w przypadku PS na wersję slim. Póki co te pierwsze egzemplarze obu producentów są eksperymentalne i lepiej poczekać na stabilną serię :)

 

No ale powiedz mi czemu tak piszesz? Miałeś jakieś złe doświadczania?

 

Kieruję się doświadczeniem innych, w przypadku PS4 użytkowników ps3forum.pl, gdzie masz 23-stronicową lekturę o wadach i błędach w nowej generacji. Również opinia znajomych sprzedawców w sklepach RTV, gdzie ludzie przychodzą oddawać sprzęt na gwarancję również wpływa na moją decyzję o odczekaniu jakiegoś czasu. Fakt faktem napaliłem się na nową czwórkę i chciałem zakupić zaraz po premierze ale na chłodną głowę właśnie wolę poczekać na to, aż Sony ustabilizuje sprzęt.

 

A czemu w takim razie nie kierujesz się wyborem milionów użytkowników którzy sa zadowoleni z konsoli? Tak jak ci pisałem problem ten obejmuje bardzo małą część konsol na cala sprzedaż i nie spodziewaj się że 100% konsol na rynku będzie hulała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podchodzę do tego tak jak geno, nie ma interesujących mnie gier = nie ma zakupu nowej konsoli, obojętne czy to PS4 czy Xbox One

 

w dodatku obie firmy odwróciły się od graczy i nie będzie już uniwersalnych kierownic (patrz specjalizująca się w tym firma Fanatec) tak jak można było mieć jeden sprzęt pod PS3/X360/PC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karambol, żeby nie trafić akurat na ten odsetek konsol, które sprawiają problemy. W przyszłości prawdopodobieństwo będzie mniejsze jak w przypadku każdego nowego sprzętu pojawiającego się na rynku. Poza tym tak jak piszą niektórzy, póki co nie ma zbytniego wyboru - na pewno KZ jest grą, która na pewno by zawitała na mojej półce. Do wszystkich Assasinów miałem średni zapał, więc i do IV podejrzewam również. W PS+ też trochę minie zanim pojawią się konkretne tytuły, a na PS3 mam póki co ogrom tytułów, a do tego co miesiąc świetne gierki w PS+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę dziwnie zabrzmi, ale moja mama nasłuchała się że na xbox360 z kinect są gry aerobowe, czyli ćwiczenia. Słaby jestem w konsolach, a jeżeli tak to do takich gierek wystarczy wersja 4GB, czy lepiej 250GB?

 

Tak są gry typu: Your Shape - Fitness Evolved 1 i 2 , Nike+ KINECT TRAINING

Posiadam ten pierwszy zestaw :P uwierz idzie się spocić ;)

A co do pojemności wystarczy 4 GB ale moim zdaniem lepiej brać 250 GB więcej na sejwy

oraz zawsze możesz gry zainstalować na dysku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, po tym jak wykorzystuję konsolę widzę że nieźle bym się wkurzył biorąc wersję z małym dyskiem :P

 

chyba że masz jakiś który Ci leży odłogiem i go podepniesz via usb, to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę ta konsola jest przerobiona...

Miałem fata i moim zdaniem był lepszy niż slim. Na forach można poczytać ze np GTA 5 czy fifa 13 (głownie na replayach) potrafia się przycinać na slimach... Dzisiaj byłem u kuzynów i faktycznie w praktycznie każdej powtórce było mocne przycięcie.. u mnie na facie nigdy takie coś się nie przydarzyło ani w fifie ani w GTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na fifie13 i powiem szczerze, że muszę się przyjrzeć tym przycięciom, mam slima250GB...Co do tego fata używanego to też wolałbym dołożyć do nówki, wydaje mi się, że cena jest za wysoka jak na starą używkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.