Jump to content

KALENDARZ KA 2014 - zdjęcia

AG80

Recommended Posts

Witajcie :)

W tym temacie wstawiamy swoje zdjęcia, które w drodze głosowania w ankiecie mogą się znaleźć w kalendarzu na 2014 rok.

Zdjęcia powinny być jak największej rozdzielczości i jak najlepszej jakości.

Maksymalnie 3 zdjęcia.

Wstawiamy miniaturki zdjęć, oryginalne rozmiary proszę przesyłać na mail do Camela

michal@w202.pl

w tytule proszę podać swój nick.

Termin nadsyłania zdjęć do 15 listopada.

Ankieta trwać będzie do 30 listopada, myślę że wystarczy.

Proszę nie komentować/dyskutować w tym temacie.

Rozmawiamy tutaj:

Kalendarz 2014 - dyskusje

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przypominam że jeśli ktoś ma fotki w scenerii zimowej, jesiennej albo wiosennej to warto nadsyłać, wtedy moglibyśmy to lepiej dopasować do miesiąców. Przypominam także, że miesiąc styczeń mamy już z poprzedniego kalendarza.

AG80, zostawiamy szatę graficzną kalendarza czy to jeszcze będzie kwestia dogadania ?

To skupiamy się w końcu na samych autach czy idziemy raczej w kierunku ujęć 'detailingowych'? :o

Wg mnie całe auta też mogą być ale warunek - ujęcie musi być jakieś nietypowe - takie, żeby naprawdę się wyróżniało ;)

Nie wiem czy można zgłaszać czyjeś zdjęcia, ale widziałem gdzieś na forum zdjęcie czerwonego motocykla z piękną panią widoczną od tyłu ;) na pierwszym planie... pani modelka trzymała w ręku jakiś kosmetyk... tylko za nic nie potrafię tego znaleźć :dontknow: kojarzy ktoś?