Skocz do zawartości

4nano Lack Protect 3D mini


Rubio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem co mogło się stać ?

Naszyn zdaniem (nakładających) wszystko zrobiliśmy zgodnie ze "sztuką" i instrukcją obsługi... :dontknow:

Zresztą Artur (Arti_r1, alfe robiliśmy wspólnie) sam zrobił wielkie oczy jak zobaczył co się dzieje, bo LP3D którą kładł na inne auto w listopadzie zeszłego roku ma się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem pare aut ta powloka,i tylko na alfie Jacka widze to co widze:| Na moim aucie siedzi lp3d od listopada i ma się calkiem dobrze,a nakładane w niższej temp niż u Jacka.Na golfie kumpla też nałożone i również trzymie dobrze,a ten bije km ostre. Micra od siostry też to ma,i trzymie sie,a ta o błysk na aucie zabardzo nie dba:P Wiec w czym jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prawie całodziennej wymianie PW ze sponsem stanęło na tym, że źle przygotowaliśmy lakier do aplikacji powłoki a mianowicie nie wymyliśmy z lakieru resztek pasty... Z czym się nie zgadzam i nie jest to tylko moje zdanie !

Skoro po korekcie lakieru umyliśmy auto tenzi truckiem wymieszanym z ludwikiem, później mycie szamponem (by było śmieszniej 4nano Violet) i przecieranie auta litrami zmywacza i IPY ( stężenie 2:1) nie wystarcza to ja pytam czego mieliśmy jeszcze użyć ?! I nie pytam złośliwie !!

Tak samo aplikacja była przeprowadzona zgodnie z instrukcją i w odpowiednich warunkach.

 

Trudno, przez trzy miesiące cieszyłem się powłoką która miała siedzieć na aucie do dwóch lat. Jedyny plus tego, że przez te dwa dni pracy przy aucie świetnie się bawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, Również w przypadku LP 3D popełniłem parę razy błędy w aplikacji ...

A później świeciłem oczyma do klienta .

 

Możesz rozwinąć temat!

Jakie były "objawy" i jakie błędy popełniłeś ? Jeśli nie tu to na PW może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, Jakiś czas temu dość często sięgałem po LC3D , nałożyłem na 4-5 samochodów, wszędzie trzymało się 3-4 miesiące, po tym czasie zero oznak powłoki, tafla wody.

Nie są to tylko moje spostrzeżenia, przyjaciel ma koło mnie (jakieś 100 m ode mnie) również kosmetykę, jemu tak samo jak mi powłoka znikała po tak krótkim czasie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Jacek i ja zakupiliśmy lp3d mini. Na alfe Jacka zostalo zużyte więcej powloki niż na moją octavie. Efekt jaki jest na alfie widzicie, a na moim jest taki jak na foto poniżej. Więc moim zdaniem to nie będzie "bląd przy aplikacji". Po pierwsze, jeśli by tak bylo to na moim aucie by już tego dawno nie bylo, a po drugie na alfie byloby widać na danej części auta która ja robilem a którą Jacek że jest coś nie halo, a tu po calości jest taki sam efekt. Może to jakaś partia kijowa?

WP_000648.jpg.e762506c62e3e9fa800c08aa15f96f4c.jpg

WP_000647.jpg.c4721f3362eabcae2b399aff5e4ee42d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur auto pod powłokę przygotowaliśmy tak jak zrobiłaby to większość użytkowników tego forum. Zresztą Twoja auta były przygotowane identycznie.

Jak widać po wpisach w tym wątku nie tylko nam przytrafił się "błąd aplikacji"...

Nie będę publikować tutaj treści korespondencji pomiędzy mną a sponsem, ale dobrze by było gdyby ekipa 4nano, dla chcących w przyszłości aplikować LP3D, wypunktowała wszystkie czynniki które mogą mieć wpływ na znikanie powłoki po tak krótkim czasie, bo lista ta jest dość długa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może w następnym tygodniu wrzuce film z odprowadzania wody po 4 miesiącach od aplikacji, w zeszłym tyg myłem auto z tą powłoką i wiadomo nie jest to powłokwa za 400zł z soczystymi kroplami ale jest dobrze i ładnie odprowadza wode, robiłem wg instrukcji w garazu przy ok 20 stopniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

siwyjac, jestem w trakcie "korekty" u siebie. I powiem Ci, ze dopiero mycie mocna piana po korekcie, plynem do mycia naczyn i pozniej mocno rozcienczonym APC sprawilo, ze pojawila sie tafla wody. Oczywiscie pasty byly na biezaco wymywane zmywaczem i benzyna ekstrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie była korekta fg400 na bialym flexi potem pf2500 i finish, auta nawet nie myłem po korekcie tylko zostało odtłuszczone zmywaczem troton w stężeniu 1:1 i potem ipa 1:2 i to wszystko, wilgotność nawet była dość spora pamiętam bo były deszczowe dni, więcej grzechów nie pamiętam 8-) w następnym tyg wrzuce filmik tak jak pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polo33, skoro Ty nie myłeś auta po korekcie, czyli zrobiłeś jeszcze mniejsze przygotowanie powierzchni niż my, to nie wiem jakim cudem masz na aucie jeszcze powłokę...

 

a może, w moim przypadku, to nie błąd aplikacji tylko "wadliwa" powłoka :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.