Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sucre tak sobie spojrzałem na pierwsze zdjęcie i myślę - a prawdziwych samochodów to nie było w tej Francji? Jakiejś bmki albo coś? Dopiero później zobaczyłem resztę.

Tak swoją drogą to widzę, że idziesz w specjalizację e39;) Ja się do Ciebie jeszcze zgłoszę, oby niedługo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebcio ta w sedanie zjechala z lory i zaraz klient zabral ja pod wieliczke. Byla to 540 bez vanosow z ori przebiegiem 260tys.km. Ta druga to 520i z 99 lub 2000 roku. W Danii juz wiedza ze jak tylko ktos ma e39 to od razu do mnie dzwonia. Wedlug mnie jest to jeden z bardziej udanych modeli bmw. W przyszlym tyg bede mial perelke, 530i z 2002r z ori przebiegiem 170tys.km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie jest to jeden z bardziej udanych modeli bmw.

zgadzam się w pełni, w swoim czasie to było zdecydowanie najlepsze auto w tej klasie. przywiozłem ostatnio a6 c5, 2000 rok, niby ma wszystko co potrzeba, łącznie z s-lajnami, ale układ kierowniczy to porażka, wnętrze jest ciasne, stylistycznie nic ciekawego.

Sebcio ja przesiadałem się z e46 na 39 [ z małym epizodem 407 po środku] i nie ma porównania pomiędzy tymi autami. e39 jest zdecydowanie bardziej komfortowe, stablilniejsze przy wyższych prędkościach, no i przede wszystkim większe. e46 za to prowadziło się lepiej na krętych drogach, no i odczucia z jazdy były bardziej bezpośrednie w stosunku do 5ki.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebcio, podwójne szyby robią robotę, żałuję, że u mnie ich nie mam :cry: 4.4 też jest kozak, miałem ostatnio okazję kupić, ale przeszło koło nosa i póki co zostaję przy 3.0d, choć nie ukrywam, że kiedyś v8 kupię :evil: na dzień dzisiejszy diesel jest super pod względem spalania, dźwięku, osiągów, ale do v8 mu bardzo daleko jeśli chodzi o przyjemność z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal ile taka maszyna? Ile to waży gotowe do jazdy?

Jaki skok jest z przodu 120-150mm? :) Generalnie ładnie się prezentuje :good:

Takim już można się zabawić :)

 

[ Dodano: 13 Luty 2014, 19:58 ]

faktycznie trochę zaszalałeś :mrgreen:

Jeśli dobrą cenę znalazłem :) autko by już za to kupił :D

150mm z przodu, tarcza 180mm, cały na Deore XT, waga 12,5kg naprawdę zacna maszynka, no ale za ta cenę musi być :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego, że są 26" to rower jest "ładny" i przyjemny dla oka.

28"-29" to sobie można montować ale do rowerów trekkingowych, a i to nie za specjalnie.

Mnie się rower na takich wielkich kołach zwyczajnie nie podoba, karykatura. Ale może jakiś zacofany jestem :mrgreen: Po za tym 26" jest idealnie poręczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj poprawiło humor to :

Trochę zaszalałem :mrgreen:

9f77a27b000e.jpg

 

Szakal, brat ma Cube AMS od ponad 2 lat i tyrany był po górach itp (polecam też Singltrek w Czechach) i odpukać rama ma się dobrze, a brat waży ponad 90kg. Świetny rower :good: Ja mam Cube AIM już 4-letniego i również ma się bardzo dobrze, a też był tyrany po ciężkim terenie :evil: Dobry wybór :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clhseba, robi wrażenie. Do tego Meilenwerk odwiedziliśmy, więc ogólnie całość motoryzacyjnie :-]

 

Cygana trzeba było umyć :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

DSC_6172_kopia.jpg

 

A ogólnie same takie kwiatki. Franek, jak przygotuję relację to chyba od razu wsiądziesz w Adolfa i polecisz do Stuttgartu :mrgreen:

 

DSC_6206_kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.