Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

wysmarowany FK1000 nagrobek Dziadków,

 

 

Hehe,widzę że nie tylko ja mam podobne pomysły :) Pół roku temu położyłem "niewidzialną wycieraczkę" na szybę prysznica,efekt - trzyma się do tej pory,osad z wody(kamień) czy ogólnie z płynów do mycia,teraz zmywają się błyskawicznie bez żadnego używania środków chemicznych,praktycznie wystarczy gąbka z wodą.. :good:

 

 

heheh, ja to jak kładłem na szyby to akurat matka kręciła się po garażu, podłapała temat i zwinęła mi od razu rain-x'a do łazienki, zadowolona z efektu jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pomijając już ten beznadziejnie wystający łącznik między końcówkami i wiejskie lampy to jak widzę takie końcówki rur z tymi dziurkami na obrysie to dostaję gęsiej skórki z obrzydzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manio49, kolega K24 też ma na klapie w swoim Golfie 1.6 a pod maską 1.8 TSI, tak więc to żaden wyznacznik.

 

Fakt faktem tuning pełną gębą - czyżby rejestracja zaczynała się od G? W naszych rejonach takich wynalazków pełno :D No może nie tak czystych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manio49, kolega K24 też ma na klapie w swoim Golfie 1.6 a pod maską 1.8 TSI, tak więc to żaden wyznacznik.

 

Wieem, ale hm. Może to faktycznie jakiś silent killer, jakieś 2.0TSI z wirusem i wieśniackim wydechem, tak żeby ścierać uśmiech z twarzy loży szyderców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manio49, kolega K24 też ma na klapie w swoim Golfie 1.6 a pod maską 1.8 TSI, tak więc to żaden wyznacznik.

 

Wieem, ale hm. Może to faktycznie jakiś silent killer, jakieś 2.0TSI z wirusem i wieśniackim wydechem, tak żeby ścierać uśmiech z twarzy loży szyderców :D

 

W czasach tego modelu jeszcze chyba nie bylo TSI, chyba, że przekładka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej podoba parkowanie na tym parkingu :D

Też się dziwię po co oni układają te wzorki na kostce skoro i tak większość parkujących ma to w...

...głębokim "poważaniu".

Pzdr.

 

W USA nikt nie parkuje nawet na linii - 60 - 100$ i co najpiękniejsze każdy mandacik to wyższa składka w ubezpieczeniu.

Proste i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.