Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Artih, Chwalić się to nie ma czym, bo ludzie tutaj mają kolekcje po 50 i wiecej wosków ;) Ale puki co mam to co chciałem: Z Detail, Z Titanium, Z Glasur, Swissvax Blauweiss, Angelwax Bodywax 200ml, A Desirable 200 ml, Dodo Homebrew Kit, Biltamber Finis itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzLU, Polecam zasubkrybować kanał Marcy Shan, bardzo ciekawie mówi o Dubaju i Emiratach :) ps. 100 vlog też warty obejrzenia :)

 

Co mi dziś poprawiło humor?

Przyszedł "list" z Hong-Kongu a w nim:

Swiss tech utili key 6 in 1. Mała rzecz a cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, Chwalić się to nie ma czym, bo ludzie tutaj mają kolekcje po 50 i wiecej wosków ;) Ale puki co mam to co chciałem: Z Detail, Z Titanium, Z Glasur, Swissvax Blauweiss, Angelwax Bodywax 200ml, A Desirable 200 ml, Dodo Homebrew Kit, Biltamber Finis itd. :)

Ochhh skromiś :)

Kolekcja robi wrażenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio spisałem swoją listę zakupów na przyszłość uwzględniając chyba wszystkie "twarde" woski do 60ml - spooooro jeszcze zostało do kupienia ;/

 

Mógłbyś podać tą listę ;)

 

Też lubię "miniatury" wosków i może coś wpadnie ciekawego w oko ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bati, tutaj masz temat o samplerach: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=5956 . W rozpisce brakuje kilku pozycji (jak chociażby finis waxu od AG, produktów definitive wax itp.) ale jest ich dość ;]

 

Samych DJ jest:

DJ tyromania

DJ rainforest

DJ diamond white

DJ blue velvet

DJ light fantastic

DJ hard candy

DJ banana armour

DJ rubbish boys

DJ rubbish boys juiced

DJ purple haze

DJ supernatural

DJ raw flakes

DJ flat earth

DJ orange crush

DJ blue velvet pro

DJ purple haze pro

DJ mint 1

DJ mint 2

 

sporo :P

 

szczepciu, lubie takie zabawki - możesz podać tu albo na pw źródło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądają na duże 8-)

 

Ja się nie dałem nabrać :) Po feldze faktycznie nie idzie poznać,ale po baloniastej oponie tak (nie wygląda jak 40% z 225 :)

Ale gratki,pancerne felgi - ja będę polował po sezonie zimowym na 17" z TS na setup zimowy na następny rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi humor poprawiły dziś dwie sytuacje.

moja rozmowa kwalifikacyjna, trwała 5 minut :lol: i nie ma co więcej o niej wspominać

oraz wizyta z NzŻ w chorzowskim Zakładzie Utylizacji Składek, muszę przyznać że moja żona ma gadane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

szczepciu, lubie takie zabawki - możesz podać tu albo na pw źródło?

 

http://www.ebay.pl/itm/SWISS-TECH-Utili ... 1252402321

 

z tej aukcji, szło dokładnie 19dni, więc jak na darmową wysyłkę bardzo OK. Swoją drogą ja raczkuje w temacie EDC, może warto by stworzyć temat na forum? Pewnie jest nas więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.