Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

+ Humor mi poprawiło, że dostałem oryginalne dywaniki gumowe do Golfa IV :)

 

prezent ?

Czy skąd i za ile dostałeś ? nowe ?

 

Pytam, bo sam szukałem czegoś dobrego w "normalnej" cenie i zakupiłem petex'a - bdb wykonanie, spasowanie ale trochę cienkie - ponoć się wycierają szczególnie pod stopą kierowcy :P

 

Na allegro dostałem. 119 zł za parę do przodu.

Do tyłu nie potrzebuje, bo to tylko "dupowóz" i z tyłu praktycznie nikt nie jeździ ;) Do tego w trzech drzwiach, więc nie było sensu. Jak chcesz to na PW podrzucę Ci linka do aukcji :)

 

1J1061501041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarekcrx, Mam taki zestawik :) PS3+kiera driving force gt+ wheel stand pro i oczywiscie gt5 :) Ja się znowu zastanawiam na sprzedaża tego wszystkiego :)

 

Ja za to chciałem sobie sprawić ps3 + g5 do mojego gt25, bo ile można w LFS'a tłuc :)

 

Z tego się chyba nie wyrasta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego się chyba nie wyrasta :mrgreen:

 

:good: Pewnie gdybym co tydzień jeździł na Północną Pętlę i miał do dyspozycji kilka ///M to nie byłbym zainteresowany Playstation.

Ale niestety - zostają gokarty na Stadionie (zaraz jadę) plus Gran Turismo (oby jak najszybciej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna stylistyka!

Mogliby jeszcze w takiej stylistyce zrobić Audi Quattro. Wypuścić w jakichś krótkich seriach produkcyjnych. To byłyby piękne maszyny. :shock:

 

http://moto.onet.pl/hot-hatch-lancii-w- ... rsji/mf78h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ile można w LFS'a tłuc

 

 

Zależy co kto szuka, popykać w GT albo Forze można, ale dla "prawdziwego" jeżdzenia to te gry nie mają podejścia do LFSa czy rFactora ;)

 

zgadzam się

 

LFS bije na głowę resztę jeśli chodzi o realizm

 

[ Dodano: 2 Grudzień 2013, 11:49 ]

bo ile można w LFS'a tłuc

 

 

Zależy co kto szuka, popykać w GT albo Forze można, ale dla "prawdziwego" jeżdzenia to te gry nie mają podejścia do LFSa czy rFactora ;)

 

zgadzam się

 

LFS bije na głowę resztę jeśli chodzi o realizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.