Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

http://biznes.onet.pl/unia-za-umorzenie ... rasa-detal

 

to teraz proszę się przyznać, który frajer uczciwie płacił ZUS prze ostatnie 10 lat? :D:D:D

nie dość, że w tym roku zabrano nam szansę na namiastkę emerytury (rozmontowanie OFE) to teraz się jeszcze okazało, że w ogóle nie trzeba było płacić - MISTRZOSTWO ŚWIATA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

e, nie przenoszą nam na siłę do ZUSu, pilnuj - od stycznia masz czas na decyzję, to Ci nie przeniosą i będziesz coś może miał ;)

 

Jakbyś nie był w temacie to już i tak w większości przenieśli :/

Już jakiś czas temu zmniejszyli składkę do OFE na rzecz ZUS. To, o co teraz jest gra, jest "ułameczkiem" przyszłej emerytury.

No, ale skoro nie wypaliło "Rostowki Fotograpy", budżet trzeba ratować innymi sposobami.

Dla mnie chorym, jest to, że przyszłoroczny budżet jest oparty na ustawie o OFE, która nawet nie trafiła do Sejmu :kox:

 

P.S. Decyzja na pewno nie od stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit_Krk, no to muszę doczytać, bo mnie tu kisiel zrobili z mózgu, że od stycznia mam decydować. Ale jaka to jest "wielkość" to ja wiem :( niemniej, sam chcę o tym zadecydować ;)

 

[ Dodano: 24 Listopad 2013, 00:46 ]

Pit_Krk, no to muszę doczytać, bo mnie tu kisiel zrobili z mózgu, że od stycznia mam decydować. Ale jaka to jest "wielkość" to ja wiem :( niemniej, sam chcę o tym zadecydować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie uczciwy skoro od samego początku próbował zrobić Cię w konia :)

W związku z tym, że tym razem nie wyszło to dla świętego spokoju oddał Ci kasę, a obudowę puści komuś kto nie zorientuję się, że dostał podróbę :)

Wzorzec uczciwości! ;)

Podaj namiar na tego sprzedawcę, warto go poznać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczył, że sam nie wiedział że to fake... Zresztą jakbym Ci pokazał 2 obok siebie to sam byś mógł się pomylić. Z zasady wierze w domniemaną niewinność tak jak jest w prawie, ale ważne, że po jednym mailu bezproblemowo oddał całą kwotę i nie próbował się migać w żaden sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.