Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dzisiaj zostałem poproszony o przestawienie auta o pare centymetrów. uzasadnienie jakie padło z ust parkującego kierowcy - "bo tam jest trawa i nie chce żeby mi silnik poryła". trawa miała jakieś 30cm :lol:

 

Ja kiedyś na prawie pustym parkingu zostałem poproszony przez pewną panią o zaminięcie moich drzwi (czekałem na kumpli i przewietrzałem auto) bo pani chciała wysiąść ze swojego samochodu nie uszkadzając sobie drzwi.

Nie byłoby w tym nic dziwnego i śmiesznego gdyby nie fakt, że dzieliło nas jedno puste pole parkingowe... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zaparkowałem pod Europą centralną na dosłownie pustej całej alejce miejsc (10 miejsc) , a jak wróciłem po 20min to ze 30cm ode mnie stał Doblo ...dosłownie po 5 miejsc parkingowych w obie strony obok mnie było pusto ale pajac tak stanął że musiałem normalnie wsiadać przez miejsce pasażera! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.