Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

THUG LIFE, tak samo jak Ty, znałeś tylko swoje, a nie miałeś pojęcia co on sprzedaje. Jesteście kwita :-]

 

:D W sumie to były jakieś polskie aktywne piany ale jakaś dziwna firma, na każdym stoisku było to samo, czyli musi być w tym dobry interes 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pLaYmAn, kupiles w przedsprzedazy? Jutro chyba jest oficjalna premiera o ile sie nie myle, Jakie wrazenia bo tez che sobie kupic ta plyte i jeszcze Bad25

 

Kupiłem normalnie w Media Markcie, byłem dzisiaj kilka razy i w końcu się udało, dostałem prosto z kartonu :kox:

Zdecydowanie polecam wersję Exclusive, zapłaciłem bodajże 77 zł, ale warto.

Płyta na bardzo wysokim poziomie, LA Reid wybrał naprawdę prawdziwe perełki, a Timbaland zrobił bardzo przyzwoite remixy.

Zaznaczam tylko, że mogę być nieobiektywny, bo Michaela słucham od ponad 20 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem betonowy grill na ogródek o 120zł taniej niż był w ofercie gazetkowej :-]

 

 

ps.

no to teraz ciekawe, czy zamówiony i zapłacony grill dostanę, ponieważ jego cena w sklepie internetowym (LM) zmianiła się z 299zł (rano kiedy kupowałem i płaciłem) na 449zł (teraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.