Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam w kolejce 7 samochodow do przygotowania ale jakos mnie to nie cieszy

Ajjj, bo nie myślisz odpowiednio :evil:

Zorganizował byś spota, a`la konkurs polerniczy dla ludzi z południowej polski, nakupił kiełbasy, kaszanki, rozpalił grill, do tego napitki wszelakie... Koszt zlotu nie więcej jak 200PLN, a każdy z maszyną przyjedzie i rozerwie się trochę :mrgreen:

 

...a ty masz siedem fur ogarnięte AIO w jeden dzień :P

 

Coś w tym jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tej orkiestry chcieli tylko pokazać, że zasada (nie sprzęt lecz technika czyni z Ciebie zawodnika) jest jak najbardziej aktualna :lol:

 

I wcale się z nich nie wyśmiewam, bo sam nie potrafię na niczym oprócz nerwów grać, to podziwiam ich, że mieli odwagę wyjść z tym hitem na ulice. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

MatthewG, to są luźne rozmowy ale spamujesz strasznie!!! - "dostałam prezent, jestem taka szczęśliwa! ale nie powiem co to bo wszyscy będą zazdrośni i nie będą mogli zasnąć" - Dziewczyno! - ile Ty masz lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, to są luźne rozmowy ale spamujesz strasznie!!! - "dostałam prezent, jestem taka szczęśliwa! ale nie powiem co to bo wszyscy będą zazdrośni i nie będą mogli zasnąć" - Dziewczyno! - ile Ty masz lat?

Dokładnie :good: Please , please , please , poka , poka :wallbash: bo nie usnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.