Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cptolgierd, Nie jest to nic szczególnego, ale baaardzo dają radę, na naszym rynku ich produkcji (TMD Friction) są Textar'y, ale Pagid'y w/g mnie lepsze (Textary powyginały mi się po 1000km). Miałem w służbowym Pagidy właśnie, to sprawowały sie b. dobrze, hamowały ostro i przy mocnym rozgrzewaniu :evil: zostawały proste. W takich samych warunkach hamulce montowane fabrycznie w Peugeocie Bipper podziękowały po 6000km, Pagidy wytrzymywały ok. 15tys klocki, tarcze ok. 40 tys. a lekko nie miały. Poza tym tarcze są pomalowane i dłużej wyglądają świeżo. Cena znośna, komplet przód Mondeo MKIII ok 265zł. W Wlk. Bryt. największa sieć hurtowni mot. (wiem bo tam pracowałem) ma je na półkach jako te lepsiejsze i uznane warsztaty montują je do mocnych sportowych aut z powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, słoneczko świeci, na termometrze +13. Sąsiedzi wylegli na parking myć swoje bryki. W powietrzu unosi się zapach miętowego Ludwika, pasty Tempo i waniliowego Plaka. Normalnie wiosna !!

 

Dzisiejszy "miszcz ceremonii". Dwoma litrami wody można umyć pasata kombi. Całego, razem z felgami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, słoneczko świeci, na termometrze +13. Sąsiedzi wylegli na parking myć swoje bryki. W powietrzu unosi się zapach miętowego Ludwika, pasty Tempo i waniliowego Plaka. Normalnie wiosna !!

 

Dzisiejszy "miszcz ceremonii". Dwoma litrami wody można umyć pasata kombi. Całego, razem z felgami :kox:

 

Dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przechodząc przez swoją miejscowość zobaczyłem jak pewny Pan myje auto jakimś dziwnym przyrządem. Gdy się dokładniej przyjrzałem okazało się że jest to zwyczajna szczotka do podłogi odkręcona od trzonka :lol:

Minęło jakieś 10 min i już to lśniące auto jechało po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przechodząc przez swoją miejscowość zobaczyłem jak pewny Pan myje auto jakimś dziwnym przyrządem. Gdy się dokładniej przyjrzałem okazało się że jest to zwyczajna szczotka do podłogi odkręcona od trzonka :lol:

Minęło jakieś 10 min i już to lśniące auto jechało po drodze.

tees to jest pikuś!! W zeszłą sobotę moja sąsiadka "myła" swoją fabię mopem do podłogi... Tym samym którym dzień wcześniej myła klatkę schodową :wallbash: Niektórzy dopłacają dużą kasę za matowe lakiery. Ona ma go " przy okazji"... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na codzień samochodem, ale dzisiaj wybrałem się do lubej i jechało mi się jak nigdy. Strasznie mi poprawiła humor ta przejażdżka nigdzie się nie śpiesząc. Pusta droga, dobra muzyka w radiu, słoneczko, okularki na nosie i wio :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, właściwie to dostałem w cukierni. Piękne czerwone

 

Pewnie porządki po tłustym czwartku, wiadro po dżemie :lol:

 

Się śmiejecie, ale ja wszystkie swoje wiadra 20l mam z zoologicznego... po pokarmie dla rybek :D

Wszystkie z przykrywkami i za darmo :P8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwalę. Od wczoraj na stanie nowy Daf na najbliższe 5 lat. Fajnie ze bogata wersja , klima , poduchy , tempomat , radio z usb ,cb president itp. Będzie o co dbać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, właściwie to dostałem w cukierni. Piękne czerwone

 

Pewnie porządki po tłustym czwartku, wiadro po dżemie :lol:

 

Się śmiejecie, ale ja wszystkie swoje wiadra 20l mam z zoologicznego... po pokarmie dla rybek :D

Wszystkie z przykrywkami i za darmo :P8-)

No to trzeba osiedlowego zoologa odwiedzić...

 

[ Dodano: 1 Marzec 2014, 21:13 ]

To ja też się pochwalę. Od wczoraj na stanie nowy Daf na najbliższe 5 lat. Fajnie ze bogata wersja , klima , poduchy , tempomat , radio z usb ,cb president itp. Będzie o co dbać :-]

To czekamy na relację w PSB !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 1 Marzec 2014, 21:13 ]

To ja też się pochwalę. Od wczoraj na stanie nowy Daf na najbliższe 5 lat. Fajnie ze bogata wersja , klima , poduchy , tempomat , radio z usb ,cb president itp. Będzie o co dbać :-]

To czekamy na relację w PSB !!!

 

Na razie wszystko nowe więc tylko trzeba dobrze zabezpieczyć i dbać na bierząco;)

Cieszę się ze udało mi się namówić szefa na kosmetyki inne niż Dimer :) Budżet 200zł :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.