Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
Czy tematy/ posty usuwane mogły by mieć informacje w postaci mail-a do autora?

Nie ma takiej opcji.

 

Ale ja zawsze wysyłam kwiaty w ramach przeprosin za usunięcie nieregulaminowego postu/tematu i obszerne wyjaśnienie telegramem - widocznie jeszcze nie doszło :kox:

 

:D

To mi dziś zdecydowanie poprawiło humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tematy/ posty usuwane mogły by mieć informacje w postaci mail-a do autora?

Nie ma takiej opcji.

 

Ale ja zawsze wysyłam kwiaty w ramach przeprosin za usunięcie nieregulaminowego postu/tematu i obszerne wyjaśnienie telegramem - widocznie jeszcze nie doszło :kox:

 

:D

To mi dziś zdecydowanie poprawiło humor.

 

+1 :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tematy/ posty usuwane mogły by mieć informacje w postaci mail-a do autora?

Nie ma takiej opcji.

 

Ale ja zawsze wysyłam kwiaty w ramach przeprosin za usunięcie nieregulaminowego postu/tematu i obszerne wyjaśnienie telegramem - widocznie jeszcze nie doszło :kox:

 

:D

To mi dziś zdecydowanie poprawiło humor.

 

+1 :lol::mrgreen:

Moim zdaniem śmieszne to nie jest. Już kilkukrotnie moje posty poleciały i do tej pory nie wiem czemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, jak moderator jest nim z przypadku i nie ma pojęcia co robi to tak jest. Na forach gdzie ja moderuje (w tym jednym znacznie większym) coś takiego byłoby niedopuszczalne

 

Większe nie znaczy lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, jak moderator jest nim z przypadku i nie ma pojęcia co robi to tak jest. Na forach gdzie ja moderuje (w tym jednym znacznie większym) coś takiego byłoby niedopuszczalne

 

Większe nie znaczy lepsze ;)

 

 

Chyba nie chodzilo mu, ze wieksze znaczy lepsze, tylko o to, ze przez to, ze jest duzo wiecej uzytkownikow jest i tez znacznie wiecej do ogarniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Już kilkukrotnie moje posty poleciały i do tej pory nie wiem czemu..

 

 

Napewno poleciały za niewinność, były w 100% zgodne z wszelkie regułami, a moderator miał po prostu zły dzień i jest "z przypadku". Sam więc widzisz że moderatorowi głupio było poprostu się przyznać do skuchy i wolał nic nie pisać :)

 

 

Kurcze, jak to dobrze że jest to forum, człowiek po całodniowym poście od forum może wrócić i się zrelaksować czytając taką twórczość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Kpisz ze mnie? Czy masz mnie za idiotę?

 

No jak ;)

 

Lata na forum mijają, postów ciągle przybywa, nowi użytkownicy przychodzą a starzy odchodzą. Nie zmienia się tylko jedna rzecz - bezkrytyczne podejście userów do własnych działań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem stwierdzenia "no jak". Problem polega na tym, że jeśli coś źle zrobiłem to chciałbym wiedzieć co i móc się do tego w jakiś sposób ustosunkować, wystarczy chociażby najprostsze PW. Nie jestem już dzieckiem i nie mam zamiaru nabijać licznika głupimi postami. Jeśli jakiś produkt krytykuję i jest to krytyka poparta doświadczeniem/przemyśleniami to tego typu uwagi również powinny się tu znajdować. O dziwo posty o których piszę dotyczyły pozytywnych wrażeń związanych z użytkowaniem określonych produktów i wątpię żeby akurat te produkty/słowa kolidowały z interesami forum. Już bardziej denerwujące są pojawiające się ciągle pytania w stylu "jaki pierwszy wosk", "czemu akurat colli", itp. Sam chętnie usunąłbym dział "Zestawy kosmetyków". Ludzie bezmyślnie klepią tam jakieś nazwy zamiast dogłębnie przeczytać forum i zapoznać się z ideą detailingu. O produktach można dowiedzieć się chociażby z relacji i testów produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie ban :mrgreen: Moja sugestia. Forum przesiada się na nowy silnik więc niech ktoś zaimplementuje taką funkcję, która sprawi, że po usunięciu (post/temat) autor będzie dostawał PW z informacją jaka jego wypowiedź została usunięta i przez kogo. Jeśli zechce bronić swojego zdania to będzie mógł napisać do osoby odpowiedzialnej za usunięcie, bez osobistych wycieczek na forum publicznym. Cytat co zostało usunięte przyda się moderatorowi w późniejszej dyskusji, o tak żeby sobie przypomniał o czym w ogóle mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie po co ta dyskusja? Panowie , to forum jest prywatne i właściciel nadał "rangę" zaufanym sobie ludziom żeby panowali nad jego grajdołkiem , więc jeśli jedna z tych osób uznała że akurat Twój , czy mój post jest nie mile widziany na forum , to go usuwają i tyle . Ot takie prawo właściciela ...jeśli się komuś nie podoba ... to już jego problem :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zakończyć bezcelową dyskusję.

Nie planujemy opcji tłumaczenia się z każdego usuniętego posta :wallbash:

 

 

Jak dla mnie, chodzi o najzwyklejsze, automatyczne powiadomienie, zeby w przyszlosci nie popelniac tych samych bledow i oszczedzic pracy moderatorom :) Tak po prostu, zeby bylo lepiej, 'sugestia od uzytkownikow' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.