Skocz do zawartości

Gyeon Q2 View


rickson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szantis,

Ja powłokę nakładałem w lipcu 2013 i przejechałem +/- 25000km.

I tak się dziwię że jeszcze cokolwiek kropelkuje

 

No , to rzeczywiście sporo czasu minęło :) Producent przewiduje trwałość powłoki na ok 20 tys km , hmmm 3-4 mce jazdy jak u mnie. No ok zobaczymy jak się będzie sprawować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybanie o tym przy jakiej prędkości woda ucieka to trochę jak wróżenie z fusów. Przecież aerodynamika auta jak i nachylenie szyby mają tu najwięcej do powiedzenia. Ja np. mam bardzo mało aerodynamiczny samochód- BMW E30, szyba nowa, od razu po wyjęciu z folii na bogato wymyta PREP'em i kropelki uciekają od ok. 75-80km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ok, chciałem się tylko upewnić. Dzięki wielki.

 

Ja w kwietniu (około 4,5kkm) położyłem jedną warstwę i już umierała. Musiałem wypolerować szybę, bo już w nocy wszystko mi się rozmazywało i teraz położę dwie warstwy, zobaczymy ile poleży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

...miał ktoś przypadek, że View działał słabo?

 

Położyłem na szybę BMW i mocno się rozczarowałem w trasie... po powrocie położyłem na szybę Hondy i dziś w deszczu do pracy lipa... nawet przy 100km\h działa słabo...

 

Szyby były umyte, odtłuszczone, AutoGlymem i cleanerem z zestawu też. Dwie warstwy nałożone.

 

Zostało mi jeszcze, na oko, na jedną grubą warstwę i miałem dołożyć na BMW, ale nie po dzisiejszej przejażdżce Hondą nie wiem czy jest sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nakładałem view i działa bardzo dobrze (poprzednia powłoka też view wytrzymała 9 miesięcy- chyba 18tkm) z tym, że mechanicznie oczyszam szybe przy pomocy DA glass scrub potem wymywam dokładnie go ipą, gyeon clense z zestawu, prep i repel 2 warstwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GR_BKP, mialem to samo. Od chlopakow z DC otrzymalem odpowiedz ze zbyt dobrze przygotowaem szybe tj. zbyt duzo.zabiegow zostalo przeprowadzone przed aplikacja...finalnie.sprzedalem ja i bede zamawial g1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polo33, w BMW poszło AutoGlym na DA, oil.zero, IPA, cleaner z zestawu ręcznie, na to NW. W Hondzie Autoglym ręcznie, IPA, cleaner - rezultat ten sam.

 

grabek246, przedobrzyliśmy? w instrukcji faktycznie tylko płyn do szyb i cleaner...

 

 

tak to wygląda (nagranie telefonem w ręku...)

startują przy jakichś 80km\h, na lewym pasie jest ~100km\h

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tego też nie pominąłem... dwie szmatki do cleanera były. Jedna z jednej strony wilgotna, druga całkowicie sucha.

 

Po aplikacji noc przestana w garażu.

 

Niestety za mało mi jej zostało, żeby ściągnąć i nałożyć jeszcze raz.

 

Jak zdążę wieczorem, to na połowę dla porównania dołożę Carlack Glass Finish Sealant & Aqua Repellant, po którym krople śmigają jak głupie, ale jest nietrwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.