Skocz do zawartości

Gyeon Q2 View


rickson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe. czyli co u Cibie identycznie sie zachowuje?

 

Z tym, że musieli byśmy porównać przebiegi, po których tak się dzieje ;)

U mnie pow 20 000 tak się zaczęło :-)

 

Żeby była jasność, już zakupiony nowy G1, bo jestem z niego b. zadowolony :song::-]

 

Czekam aż minie dłuższy czas testu Geyon'a vs G1, zobaczymy co będzie po 20 -30k km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

 

Mały update.

 

Przelot ok 5500km i jakieś pół roku od aplikacji, dokładnie nie pamiętam, bo zmieniałem dysk i nie mam fot.

Temperatura ok 8*C.

Szyba umyta na bezdotyku proszkiem i spłukana wodą demineralizowaną.

Na drogach chlapa.

Kropelki wymuszone wodą z atomizera.

 

Większe krople uciekają od ok 60km/h, przy 100km/h szyba praktycznie sucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michałoś, często używasz wycieraczek?? Ja jeżdżę 99% w mieście i ciężko jest osiągnąć 60km/h. Szukam NW, która nie zniknie po kilku ruchach wycieraczki.

 

70% moich przebiegów to trasa, ale mimo tego, że mam NW która dosyć sprawnie odprowadza wodę, to przy stałych opadach bez wycieraczek nie da się obejść, bo nie lubię jak mam nawet 2 krople na szybie... więc tak, używam dosyć często :)

 

Jak widzisz na załączonym filmiku, szyba po pół roku, prawie 6k km, umyta tylko proszkiem na bezdotyku, a NW działa całkiem nieźle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Panowie czy u Was też szyba na której leży Gyoen jest TĘPA PODCZAS MYCIA PŁYNEM?

Mam z nią przeboje. Po aplikacji stare wycieraczki zaczęły skakać, kupiłem nowe i też skaczą. Jest to ewidentnie wina Gyeona na szybie.

Aplikacja wyglądała tak:

1. Przejechanie szyby filcem na maszynie z Sonaxem do polerowania szyb

2. IPA

3. Mocne APC

4. IPA

5. Dedykowany cleaner Gyeona

6. 1 warstwa Gyeona i po 15min spolerowanie

7. 2 warstwa Gyeona i spolerowanie po 10min

 

Jestem bardzo bliski żeby zapiąć filc na maszyne i zdjąć Gyeona. Taki jaj to nie miałem nawet z Autolandem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rickson, stare i nowe mi skaczą. Założyłem je do auta bez NW i tam chodzą pięknie :/

A jak myjesz szybe to też jest tępa jak u mnie? Jak miałem autolanda nałożonego to szyba była gładka, wycieraczki nie skakały.

 

Krople mi ładnie uciekają od 50-60km/h więc pod tym względem jest ok, ale wycieraczki niestety skaczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawową kwestią, według mnie, jest to czy dobrze wymyłeś ten gejonowy cleaner.

Za pierwszym razem zrobiłem to źle i miałem podobne ekscesy.

 

Za drugim razem po użyciu cleanera zlałem szybę czystą ipą w ilościach weselnych, na 3 fibry, poprawiłem na gotowo, rzuciłem dwie warstwy i tak bez żadnych problemów leży sobie od 10k km i prawie roku. Wiadomo, osłabł, ale ostatnio wyglinkowałem szybę, przeleciałem IPĄ i jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, w instrukcji też o tym piszą. Zrobiłem tak na jednym starym piórze i jeszcze gorzej :/

 

manio49, ale tego cleanera sie nie wymywa przecież. Jak go wypracujesz to docierasz fibrą żeby było czysto i tyle :dontknow: On jest niby oczyszczająco-gruntujący więc już z definicji go nie wymywamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

[ Dodano: 4 Listopad 2014, 18:53 ]

Witam, proszę o info w jaki sposób należy dbać o powłokę Q2 View. Może autor wątku powie jak wygląda u niego okresowy sposób czyszczenia przedniej szyby podczas testu. Jestem po aplikacji a nie chciałbym czegoś od razu zepsuć. Czytałem na forum o czyszczeniu za pomocą IPA lub jakichś APC ale chciałbym się upewnić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.