Skocz do zawartości

Wasz zestaw zimowy na srogie mrozy


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

Griffe, rozumiem, że kupiłeś coś takiego jak np. tutaj: http://allegro.pl/zmiotka-z-wlosia-natu ... 48573.html? Też zastanawiałem się nad czymś takim. Domyślam się, że do sypkiego śniegu to jest ekstra sprawa ale jak daje sobie radę w przypadku ciężkiego, mokrego i zbitego śniegu? Właśnie to cały czas powstrzymuje mnie od zakupu takiej szczotki. Vikana w ręku nie miałem, ale sądzę że ma on twardsze włosie (może ktoś z posiadaczy by zrobił porównanie twardości vikana do włosia naturalnego i takiego jak w zmiotce z kompletu z szufelką)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam podobną już dwa lata, tyle że z dłuższą rączką szczotka-kliknij to świeży śnieżek bez problemowo, natomiast przy mokrym to włosie zgina sie na tyle mocno że tylko sie po górze śniegu przejeżdża. Zresztą zawsze najbezpieczniej tylko zebrać warstwę sypka żeby po lakierze nie jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okrutnie mnie bolalo jak ogladalem ten filmik, ale jak otworzyl drzwi, one sie juz chyba na ogranicznikach zatrzymaly a ten dalej but i but :wallbash: i drzwi prawie kat prosty to wtedy juz cieszylem sie ze sie film skonczyl :(

 

I na cholere nam miotelki Pany i odmrazacze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po otrzymaniu przesyłki , okazało sie ze wysłano mi taka sama szczotke co otrzymał kolega daniel4g (czyli inna niz fotce z aułkcji) Sprzedawca twierdzi ze to jest nowy orginał http://www.vikan.com/dk/alle-produkter/ ... d=7729&t=2 tylko mnie ciekawi czemu wystawia na aukłcji inna, a wysyła inna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaką wolisz? z napisem czy bez? ;)

Nie wazne jaka ja wole, tylko po co wprowadzaja ludzi w bład wystawiając na aukcji fotke (powiedzmy) stary model , a wysyłajac nowy model (czytaj inny).

 

Pewnie kupywałeś ze sklepu z duża ilością aukcji.. nie dziw się tam aukcje są pewnie wznawiane po sprawdzeniu stanu magazynu na komputerze, a nie organoleptycznie to też biuro nie orientuje się w zmianach w wyglądzie, jeśli kod produktu pozostaje ten sam. Napisz do nich z pewnością jest możliwość zwrotu. Miałem to samo - przeprosili i w kolejnej aukcji juz było zaaktualizowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej było kupić u jednego z partnerów :o nie dość że taniej (nawet bez rabatu) to do tego z naklejką :kox:

Ja swoją kupowałem dwa tygodnie temu i ma naklejkę z logo i brązowe włoski, wygląda dokładnie tak jak ta Justyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej było kupić u jednego z partnerów :o nie dość że taniej (nawet bez rabatu) to do tego z naklejką :kox:

Ja swoją kupowałem dwa tygodnie temu i ma naklejkę z logo i brązowe włoski, wygląda dokładnie tak jak ta Justyny.

Z naklejką +10 do odśnieżania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

panowie szykujecie się powoli do zimy?

Jaki w końcu jest najlepszy odmrażacz do szyb i płyn do spryskiwaczy zimowy?

Szukałem polecanego Sub Zero De-Icer fioletowego ale jest tylko niebieski. Wybrać jego czy nirgina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dziś 4x CarPlan Sub Zero De-icer ten niebieski w atomizerze, mam nadzieję że jest OK, Jedynie co mnie zaciekawiło to na odwrocie jest naryskowane a) spryskać szybę, b) odczekać, c) ściągnąć wycieraczkami stopiony lód, d) wytrzeć szmatką słupek przy szybie????? jest niebezpieczny dla lakieru/gumy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmrażacz sonax'a 500ml - delikatny zapach w porównania do CarPlan'a i innych. Skuteczny i w rozsądnej cenie (ostatnio kupiłem bodaj w Carefour za 9pln szt). Używam od wielu sezonów. A po skończeniu środka zostaje nam dobry atomizer z butelką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.