Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cz@rek, zmiescisz tam prawie 2metrowego chłopa :mrgreen:

 

Tak jak wcześniej Megane RS, a mój typ to "Diamenty na sterydach" :evil: (Lancer Evolution X z jakimś ciekawym pakietem koników) - bedzie HARD :evil:

 

 

P.S.

Prosiak genialna sprawa, tylko w naszym kraju osobiście bym nie kupił :!:

 

P.S.S.

Ty masz tym jeździć więc - testuj, testuj i kupuj :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wejdziesz, ale bez jaj - karkołomne przedsięwzięcie... ;)

2:25 -> fakt nie będziesz wyglądał dostojnie wysiadając z niego :D

Maserati... 8-)

Hmm wydaje mi się że tu serwis i koszty nawet poziom wyżej niż w Porsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad EVO myślałem ale seria to nie jedzie, do worka doszła Vetta Z06

 

Doświadczenia własne, czy powielane Urban Legends :o

Jechałem kilkoma egzemplarzami od 6 do 10, fakt może nie które podłubane jako tako jadą ale jakoś nie leży mi to auto w tych pieniądzach ;) Jest jeszcze obcja na troche tanszego sportowca i do tego jakiś starszy chevrolet zza wielkiej wody bo w polsce cisza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buka,

 

jeśli nie masz potrzeby łechtania swojego ego poprzez spojrzenia sąsiadów z faktu posiadania prosiaka, maserati itp. to szedłbym w TT RS z 2012 roku.

 

TT RS idzie wziąć za jakieś 180 koła brutto roczne. Miałem okazję takim jechać, jedzie bardzo dobrze - jak dla mnie, miałem auto do ganiania, które kręciło niskie 5 - więc jakieś tam porównanie mam. Po programie będzie robiło wiatrak z większości prosiaków itd. Mam 188 cm, w środku wygodnie :D

 

http://www.autocentrum.pl/testy/audi-tt ... o-szybkie/

 

cheers,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycje

 

Nowe A AMG? :song:

 

Gruby_RS, jaki piwko pijesz? :)

 

Ja to w budżecie tym widzę tylko dwie opcje.

Jeśli ma być nówka - ja osobiście brał bym A45 AMG

 

Jeśli ma być używany - tylko to: http://allegro.pl/bmw-m5-e60-polecam-i3315428489.html

Nie znajdziejsz lepszej używanej fury w tej kasie.

Sprawdzony, doinwestowany, zadbany.

 

Edit:

Napisz do Mariusza, podjedz kiedys - na zywo robi 100 razy lepszą robotę niż na zdjęciach.

I 507 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A AMG w takich pieniądzach to raczej nie to ;)

 

Albo opcja tak jak pisał Paweł. 120 auto, felga, tjuningi, parę kompletów opon, jakieś dobre slicki i można się bawić kilka lat na torach :P

 

Jak limuzyna to tylko pewna biała dama z Kobyłki, a jeszcze 18k na opony zostanie :evil:

Jeśli nie, to mój faworyt w tych pieniądzach : http://allegro.pl/mercedes-benz-c63-amg ... 75945.html

 

Co nie zmienia faktu, że wolałbym pójść w nowego kompakta, a nie porywać się na egzotyki czy innego kozaki tylko dlatego, żeby w podpisie wpisać sobie gone hard. Trzeba pamiętać też o kosztach eksploatacji takich aut. Sciro - przegląd co 15kkm, tarcze OEM 400 zł, jakieś duperele w zupełnie normalnych cenach. A koszta utrzymania ///M czy AMGa ? Lepiej chyba nie podawać cen, jak coś się dupnie ... ;) I samo spalanie 20-25+ przestaje być największym problemem :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.