Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

kaffel123, może to czarna magia, bo się tym nie zajmuje, ale biorąc pod uwagę najprostsze zasady fizyki, to chyba element który jest fabryczny w całości, a element pocięty na dwie części i złączony ma troszkę mniejszą wytrzymałość :idea::dontknow:

 

ale oni to robia tak ze tna w miejscach oryginalnie cietych, spawy wypadaja w tych samych miejscach, ja widzialem jak kilka aut jest robionych i czesto te spawy wygladaja lepiej od ori jak ktos umie to robic. znam przypadek ze auto przed sprzedaza poszlo do aso na przeglad, ogladali je 4h!!!!! ( mechanik widzial jak 4 godziny lataja ) i oczywiscie nic nie zauwazyli, wyszlo dopiero pozniej jak koles nadkole tylne zdjal i w jednym miejscu gdzies brzydko spaw wyszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w dodatku pocieli go nie po fabrycznych spawach, bylem pewien ze po takim przecieciu dachu zlozy sie jak pudelko, wiec nie wyglada t zle, chociaz z drugiej stronu patrzac na ori crash test e36 nigdy bym takiego auta nie kupil :) sklada sie bardzo mocno, nic dziwnego ze wiekszosc jest tak porozwalana po wypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Sucre, jeżeli robota jest zrobiona tak na 100% jak się powinno to nie ma problemu. Ale druga sprawa to realia występujące w Polsce o których również wspomina Sucre, .

 

A jak auta się rozpadają na kawałki to niestety ale świadczy to tylko o tym, że ktoś podczas naprawy odwalił fuszerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupują bite w celach zarobkowych, ale niestey żeby auto w Polsce się sprzedało musi spełniać kryteria z przebiegiem do 200tyś itp ale najważniejszy to cena i jak ktoś szuka auta najmłodszego i jedzie oglądać auto z danego przedziału wiekowego za połowę jego ceny rynkowej to sam się o to prosi.

 

Ale o tym było chyba już kilka stron wcześniej więc koniec offtopa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebna Wasza porada - starsi chcą zmienić Avensisa i szukamy auta do 40 tys zł max. Po wielu dyskusjach nasz wybór padł na Mitsubishi Outlandera 2.0 DID (ok 2007) vs Mazda 6 GH 2.0 benzyna. Co możecie o tych samochodach powiedzieć? Generalnie interesuje mnie wszystko na ich temat więc jeśli macie jakieś zdanie, opinie, użytkowaliście to piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, temat rozbitego auta czy naprawiać to temat rzeka.

Dobrze tam ludzie piszą - pocięte całe auto to nie wyklepany ulep po dzwonie.

Podobnie jak niebite ale przegnite na wylot.

Jeszcze inaczej - czy wymiana przegnitego progu wew/zew to to samo co składanie auta jak na filmiku.

 

Osobiście jestem zdania, że przy wypadku pytania czy auto był składane z ośmiu mają znacznie takie se.

Każdy wypadek jest inny i jeśli komuś pisane (czytaj: z czyjejś winy lub własnego debilizmu) to skończy odchodząc na nogach lub w plastikowym worku. Zmiennych jest od groma jeszcze trochę.

Znałem człowieka który zmarł po upadku z 3 stopnia altany na miękki trawnik.

Znam gościa który rozbił z 5 aut, ze skoszeniem betonowego przystanku, kilku pomniejszych drzew i dachowaniem włącznie. Nie miał nawet złamanej jednej kości...

 

Nawet klatka w rajdówce nie chroni przed pechem

Niecierpliwi oglądają od ~1:05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda 6 GH 2.0 benzyna

 

Co do Miska nie wypowiem sie ale M6 GH z tym silnikiem ,auto bezobslugowe :)Najlepszy silnik Mazdy ,spalanie ok 7 litrow wiec jest ok :)

 

Ale to raczej w trasie? ;)

 

Blaszczu a jaka macie ta T25 ? Napisz o niej troche, wady, zalety co sie zepsuło i za ile.. ja mam Avensis od pol roku i chetnie sie czegos dowiem.. ja mam d4d.. ile czasu ja macie ?

 

3 lata. Kombi, 2.0 VVT-i, 172 000 km przebiegu prawdziwego, PL salon, bezypadkowa. Przez ten czas jedyne co ojciec wymienił to cewka zapłonowa, poza tym samochód bezawaryjny na maksa - naprawdę świetne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata. Kombi, 2.0 VVT-i, 172 000 km przebiegu prawdziwego, PL salon, bezypadkowa. Przez ten czas jedyne co ojciec wymienił to cewka zapłonowa, poza tym samochód bezawaryjny na maksa - naprawdę świetne auto.

 

a korekta kiedy robiona? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata. Kombi, 2.0 VVT-i, 172 000 km przebiegu prawdziwego, PL salon, bezypadkowa. Przez ten czas jedyne co ojciec wymienił to cewka zapłonowa, poza tym samochód bezawaryjny na maksa - naprawdę świetne auto.

 

a korekta kiedy robiona? :mrgreen:

 

Paweł a korekta robiona będzie w przyszłym miesiącu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to raczej w trasie?

 

W trasie ,w miescie do 10 ,mowie o normalnej jezdzie :)

 

Auto w 95% będzie robiło przebiegi w łódzkich korkach więc tak naprawdę tylko spalanie w mieście mnie interesuje ;) Te Mazdy są na łańcuchu czy pasku? Jak ceny części - to prawda, że do Mazdy strasznie drogie?

 

Co ciekawego powiecie o Outlanderze 2.0 DID?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szukamy auta do 40 tys zł max.

 

a może http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=18115

 

Paweł moja familia ze mną na czele jest anty VW ;)

 

Rav-4 zbytnio nam się nie podoba, wolałbym już szukać Avensisa T27 ale ciężko będzie o dobry egzemplarz w tej kasie. CR-V świetne auto ale w budzie od 2007 r. ale na takiego to trzeba wyłożyć ok 50k zł więc odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Mazdy są na łańcuchu czy pasku? Jak ceny części - to prawda, że do Mazdy strasznie drogie?

 

Sa na lancuchu ,co do ceny czesci to bzdura jakich malo :) poza tym w 2.0 PB nic nie trzeba robic ,mam juz 3 mazde z tym silnikiem ,i jedyne co w nich robilem to wymiana klockow i tarcz.

W 626 zrobilem 130 tys w troszke ponad rok ,w 6 100 tys w 2 lata i teraz mam MX z tym samym silnikiem co jest w 6.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.