Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

Pogodny, może coś z innej beczki fiat linea? za 15k kupisz coś z 1,4t jet i lpg. Części tansze chyba niż do mk4

 

Tylko ten bagażnik jak na sedana to jakieś nieporozumienie... Zmieści się tam poskładany wózek dziecięcy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja jak zawsze polecę coś z Opla ;) Jakaś Astra G z końca produkcji, lub Astra H z początku. Jeśli H z gazem to najlepiej 1.8 125KM - chyba najlepszy do gazu, jedno z najtańszych aut w eksploatacji, sam zrobiłem już swoją lekko ponad 100 tys km, więc wiem co mówię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zawsze polecę coś z Opla ;) Jakaś Astra G z końca produkcji, lub Astra H z początku. Jeśli H z gazem to najlepiej 1.8 125KM - chyba najlepszy do gazu, jedno z najtańszych aut w eksploatacji, sam zrobiłem już swoją lekko ponad 100 tys km, więc wiem co mówię :)

 

Kiedyś miałem Bertonke i mile wspominam to autko, do dziś bywam na forum ACC czy AGC :) tylko teraz ciężko znaleźć dobre 1.8 pod gaz.

Poza tym wygodniej mieć drzwi z tyłu hehe, tą Linee przemyślę na spokojnie, nie wygląda źle, pojadę gdzieś coś obejrzeć i przejechać się żeby wiedzieć jak komfort i zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodny, może coś z innej beczki fiat linea? za 15k kupisz coś z 1,4t jet i lpg. (...)

 

Tylko ten bagażnik jak na sedana to jakieś nieporozumienie... Zmieści się tam poskładany wózek dziecięcy? :D

 

Wg mnie tak, ale sporo zależy od tego, jaki wózek. Taki Mutsy 4rider jest ciut większy niż Concord Neo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zawsze polecę coś z Opla ;) Jakaś Astra G z końca produkcji, lub Astra H z początku. Jeśli H z gazem to najlepiej 1.8 125KM - chyba najlepszy do gazu, jedno z najtańszych aut w eksploatacji, sam zrobiłem już swoją lekko ponad 100 tys km, więc wiem co mówię :)

 

Kiedyś miałem Bertonke i mile wspominam to autko, do dziś bywam na forum ACC czy AGC :) tylko teraz ciężko znaleźć dobre 1.8 pod gaz.

Poza tym wygodniej mieć drzwi z tyłu hehe, tą Linee przemyślę na spokojnie, nie wygląda źle, pojadę gdzieś coś obejrzeć i przejechać się żeby wiedzieć jak komfort i zawieszenie.

 

W takim razie kombi lub 5 drzwiowy hatchback :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Signum, to bardzo fajne i godne polecenia auto :) Zawieszeniowo itd. to VC, więc części ogólno dostępne i w przystępnych cenach :)

Silnik 2.0T, to silnik Saab'a o oznaczeniu B207, nie sprawia on raczej większych problemów, trzeba zwracać uwagę na rozrząd, który jest na łańcuchu i wielu użytkowników uważa, że jest bezobsługowy, a od dawna tak naprawdę domaga się wymiany, łyka bez większych problemów gaz, w razie chęci modyfikacji też droga otwarta, w przystępnych pieniądzach można uzyskać fajne efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1.8 to praktycznie ten sam silnik co w Astrach G czyli Z18XE, więc problemów większych z nimi raczej nie ma :) A co do słabości, to według mnie to za mało do tej budy, jednak auto nie jest lekkie i może być zbyt mułowate, przy tych 125 koniach.

A zastanawiałeś się nad Volvo S60 I, przed liftem, albo V70 II też przedliftem ? Myślę, że znalazłbyś jakąś 60'tkę, albo V70'tkę w swoim budżecie w całkiem niezłym stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Opel Signum w wersji przed liftowej z benzynowym 2litrowym turbo?

 

http://otomoto.pl/oferta/opel-signum-na ... yr52L.html

 

Kilka tygodni temu sprawdzalem signuma z Sandomierza.. Wlasciciel ma stacje diagnostyczna.. Na bezwypadkowe.. Okazalo sie ze opel mial 280kkm w 2013 roku.. U Tego Pana 3ata pozniej juz tylko 150kkm.. Popros o vin i zapytaj o przebieg.. Widze ze nie moze sprzedac..a i licznika nie chce juz drugi raz korygowac:-)

 

VIN: W0L0ZCF4851008262

Model: Signum

Nadwozie: 5-drzwiowy hatchback

Data produkcji: 2004-09-02

Rok modelowy: 2005

Produkcja dla: Niemiec (kierownica po lewej)

Fabryka: Russelsheim, Niemcy

Silnik: Z20NET (benzyna, 2.0 Turbo, 175 KM)

Kolor: Czarny Sapphire (Black Sapphire, kod lakieru: 2HU)

Nr silnika: 11382138

Nr seryjny: 008262

Ostatni wpis z 2013 roku to 283.000km..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Opel Signum w wersji przed liftowej z benzynowym 2litrowym turbo?

 

http://otomoto.pl/oferta/opel-signum-na ... yr52L.html

 

Kilka tygodni temu sprawdzalem signuma z Sandomierza.. Wlasciciel ma stacje diagnostyczna.. Na bezwypadkowe.. Okazalo sie ze opel mial 280kkm w 2013 roku.. U Tego Pana 3ata pozniej juz tylko 150kkm.. Popros o vin i zapytaj o przebieg.. Widze ze nie moze sprzedac..a i licznika nie chce juz drugi raz korygowac:-)

 

VIN: W0L0ZCF4851008262

Model: Signum

Nadwozie: 5-drzwiowy hatchback

Data produkcji: 2004-09-02

Rok modelowy: 2005

Produkcja dla: Niemiec (kierownica po lewej)

Fabryka: Russelsheim, Niemcy

Silnik: Z20NET (benzyna, 2.0 Turbo, 175 KM)

Kolor: Czarny Sapphire (Black Sapphire, kod lakieru: 2HU)

Nr silnika: 11382138

Nr seryjny: 008262

Ostatni wpis z 2013 roku to 283.000km..

 

No jeśli tylko przebieg skręcony to spoko, tylko nigdy się nie dowiemy jak poprzedni właściciel dbał o oleje płyny itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem nie tak dawno na AutoDNA i nie polecam- sam szajs, żadnej historii itp (choć było kilka pieczątek z ASO) a jedynie co to jakie wyposażenie wyszło z fabryki (ale to za free niektórzy ogarniają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.