Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

25k to cała kwota jaką posiadasz czy masz osobno na rejestrację i serwis?

 

Nie, to niestety całość. Nie mogę sobie póki co na więcej pozwolić. Ale jakieś 500 złotych więcej nie robi różnicy.

 

to w takim razie Mondeo Mk4 odpada. Nawet ich nie oglądaj bo szkoda czasu.

 

Dodane po 56 sekundach:

25k to cała kwota jaką posiadasz czy masz osobno na rejestrację i serwis?

 

Nie, to niestety całość. Nie mogę sobie póki co na więcej pozwolić. Ale jakieś 500 złotych więcej nie robi różnicy.

 

to w takim razie Mondeo Mk4 odpada. Nawet ich nie oglądaj bo szkoda czasu.

 

stosunek rocznik/cena/wyposażenie najlepsze będzie w focusie. Tutaj kupisz już przyzwoity egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "serwis" macie na myśli koszta włożone po kupnie samochodu na ewentualne naprawy? Kwoty chyba nie da się przewidzieć? Wiem tyle, że niektórzy od razu wymieniają rozrząd jeśli nie było to zrobione przez poprzedniego właściciela celem uniknięcia awarii, a co za tym idzie dodatkowego drenażu kieszeni.

 

stosunek rocznik/cena/wyposażenie najlepsze będzie w focusie. Tutaj kupisz już przyzwoity egzemplarz.

 

Mowa również o kombi?

 

Czy jesteście w stanie coś powiedzieć o tej ofercie? Sprawdzać, odpuszczać? Coś bardzo podejrzanego?

 

http://otomoto.pl/oferta/toyota-avensis ... ygbT9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że realnie możesz oglądać auta za ok. 21-22k. Za serwis rozumiem rozrząd + pompa wody, olej filtry jakieś drążki, świece, kable czy klocki. Do tego może dojść komplet opon. Przy rejestracji dolicz sobie jeszcze koszt ubezpieczenia. Na 1 raczej Ci nie wystarczy funduszy. We wrześniu kupowaliśmy 1 z 2006 i trzeba było wyłożyć na nią 8000 ojro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gadacie panowie, żadne niemce nie będą nam narzucać swoich cen :D 8 tyś euro to już można e60 535d w mpaku na komfortach szukać a nie jakiejś jedynki 8-)

 

a wracając do tego avensisa to nie było jakiegoś kwasu z tym silnikiem 1.8 benzyna ? Czy tam się nie wlewało oleju wiadrami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum czasem pojawia się tak debilny kontent, że aż smutno czytać :wallbash: Bronicie kogoś, bo wywalił 35koła w 10-letnią jedynkę przy okazji robiąc ze mnie (pośrednio) idiotę. Jeżeli ktoś ma ochotę to niech wyrzuci i 50tys albo jeszcze więcej, mnie to nie obchodzi ale akurat tak się składa, że pół roku temu kupiłem e87 z pewnego źródła, z pewną historią w dużo niższej cenie i nie był to szczególny wyczyn lub polowanie na ogłoszenia całymi nocami. Chyba że się kupi trupa za 5tys i 3tys wywali na serwis w aso, ludzie mają różne zboczenia.

 

Dziwi mnie tylko, że padają w tym temacie skrajne propozycje które jak się dłużej to czyta nie pomogły chyba jeszcze nikomu. Jedyne rady, które cokolwiek pomogły to "zadzwoń do Sucre". Pomogły pewnie tylko dlatego, że nie szły przez forum tylko bezpośrednio przez co pominęły "szczekanie" obecnych tu specjalistów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall, twierdzisz że skórzane fotele w e87 to plus? Widziałeś je :lol: ? Ja widziałem w kilku egzemplarzach i wolałem szmaty. To nie jest nappa którą miałem w e46. :D Automat to plus i wg Ciebie dopiero z automatem bmw staje się BMW? Nie mam m-pakietu i ksenonów.

 

Może faktycznie powinienem dopłacić 10tys żeby je mieć. O ja głupi i niedouczony :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilny kontent pojawia się po debilnych pytaniach. Co jest niezrozumiałego i wymagającego potwierdzenia w zdaniu, że ktoś zapłacił w zeszłym roku 8 tys EUR za samochód z 2006 r. Sam takim dopytaniem i prośbą o "potwierdzenie, czy dobrzez zrozumiałeś" robisz z tej osoby frajera, który przepłacił bo taki model z tego rocznika kosztuje według Ciebie dużo mniej bo "...akurat tak się składa, że pół roku temu kupiłem e87 z pewnego źródła, z pewną historią w dużo niższej cenie i nie był to szczególny wyczyn lub polowanie na ogłoszenia całymi nocami."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, skup się i zastanów o czym jest ten dział. Koleś się zapytał (w sumie samemu sobie odpowiadając) czy do 25tys kupi jedynkę. TAK KUPI. Po co wiesz piszesz głupoty i sam z siebie frajera robisz? naqes jakoś się nie obraził i wcale nie miałem na celu obrażanie go.

 

W związku z tym podpowiadanie, że potrzeba mu 8tys euro jest bez sensu. Do tego nawiązałem dopytując, a Ty się wtrącasz cholera wie po co...

 

Randall, przyzwyczaiłem się do założenia, że "patyk" w bmw jest opcją droższą niż "leniwa lewa noga". Droższą nie w sensie zakupu w salonie tylko w przypadku odsprzedaży. Skóra jest nędznej jakości i nie podnosi wartości auta, a dokładniej tego modelu! To chyba nawet skóra nie jest. Dodałeś jeszcze m-pakiet i xenony (przy autach używanych nie można mieć raczej pierwszego bez drugiego) to nie jest kwota rzędu 10tys. Ale tak czy inaczej bez sensu to pisanie, bo nie o takie rzeczy chodziło zainteresowanemu i niepotrzebnie klepiecie w klawisze. Czy pytał o auto z m-pakietem? Skórą? Automatem? Xenonami? Chodziło o możliwość zakupu jedynki do 25tys, powtarzam Wam specjalnie, bo przecież od tego wszystko wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall, twierdzisz że skórzane fotele w e87 to plus? Widziałeś je :lol: ? Ja widziałem w kilku egzemplarzach i wolałem szmaty. To nie jest nappa którą miałem w e46. :D Automat to plus i wg Ciebie dopiero z automatem bmw staje się BMW? Nie mam m-pakietu i ksenonów.

 

Może faktycznie powinienem dopłacić 10tys żeby je mieć. O ja głupi i niedouczony :dontknow:

 

To co powiedzieć o mnie? Są jeszcze takie epitety u krajan?

Za 11 letnie BMW 520i, a z roku produkcji to 12 letnie, zapłaciłem blisko 50 tysięcy PLN.

Ale ale, z automatem!

(No i korozją na wylot. )

 

Całe szczęście, ze istnieje jeszcze realny świat poza fantazjami niektórych naszych kolegów:)

O ile przyjemniej byłoby, jakby niektórzy naprawde zechcieli powyjmować głowy na powietrze ;)

Bo już nawet w kwestii kupowania używanego pojazdu z wow faktorem równym zeru ktoś zawsze próbuje udowadniać swoją dłuższość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall, przyzwyczaiłem się do założenia, że "patyk" w bmw jest opcją droższą niż "leniwa lewa noga". Droższą nie w sensie zakupu w salonie tylko w przypadku odsprzedaży.

 

Tak było w czasach E36.

 

 

Czy pytał o auto z m-pakietem? Skórą? Automatem? Xenonami? Chodziło o możliwość zakupu jedynki do 25tys, powtarzam Wam specjalnie, bo przecież od tego wszystko wyszło.

 

Odniosłem się nie do zakupu za 20 koła tylko do Twojej wielce zdumionej reakcji na to że ktoś położył za jedynkę z 2006 8 tyś euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje sobie auto za ile chce i jakie chce, po co komuś wciskać opowiadania czy przepłacił czy nie to jego sprawa.

Jeden kupi np. e46 z otomoto za 15tys zł drugi kupi od Niemca za 40tys zł.

Wystarczy wbic na mobile utawic przebieg do maks np 80-100kkm, wklepac mpakiet i ceny sie robia wysokie, nie to co na allegro.

Np. http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-330i-M-PACKET-2.HAND-NAVI-LEDER/vhc:car,pgn:4,pgs:10,srt:price,sro:desc,ms1:3500_-21_m,frx:2003,mlx:100000/pg:vipcar/219007834.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.