Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

To ja też się pochwalę bo auto od Altay, naszego drugiego rodzimego sprzedawcy :D

 

Swoją drogą muszę polecić Patryka jako rzetelnego fachowca i bardzo sympatycznego człowieka.

 

Dzisiaj w nocy przechwycone w Poznaniu bezpośrednio po przejażdżce na lawecie z DE, udało się szczęśliwie dojechać do domu i załapać na myjnię ;)

 

A4 Avant 1.8T

 

5bab48ef.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

funkoval

to też są 18 ;) , model MAM 11 8x18 z gumą 225/40/18, u mnie akurat opony to Sava Intensa UHP z 2014 r.

 

piotrek305

rocznik 2003

silnik BFB 163PS

przebieg 203 tyś. km potwierdzony książką i fakturami z napraw i serwisu

z wyposażenia szału nie ma, ale jest m.in. mała navi, kolorowy FIS, tempomat, klima dwustrefowa

najbardziej mnie cieszy stan ori lakieru, właściwie zero wgniot i otarć, po jednym przejeździe będzie lustro :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często pojawia się tutaj temat E39 czy A4/A6, ale czy ktoś coś wspominał kiedyś o Mondeo MK3 ST220 (3.0 V6 226 KM)? Ślepo nastawiłem się na E39 a przez przypadek wpadło mi w oko ładne Mondeo. Ktoś coś może na ten temat powiedzieć ;) Może ktoś ma :)

Wiem że to nie to samo co E39 2.8 lub 3.0i ale wydaje mi się że jest to jakaś alternatywa za przystępną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre, :good:

 

8szymon8, jakbym miał wybierać, to e39 świetna sprawa. Kwestia jest taka - jak masz pewne PEWNE mondeo i "jakąś" e39 to wybór prosty. Ale jakbyś znalazł (albo Sucre :mrgreen: ) dobrą e39 to bym się nie zastanawiał.

I piszę to jako użyszkodznik mondeo. Fajne auto, duże, wygodne - ale wg. mnie nie ma podejścia do e39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz e36 1.6 i jestem mega zadowolony ale czas dokupić drugi wóz. Ma być kombi i dynamiczny ;) Coś dla mnie i dla rodziny :D

 

A powiedzcie mi jak z silnikami 3.0d w BMW. Diesla jest 3 razy więcej na rynku niż benzyny i są często znacznie lepiej wyposażone co ułatwia wybór i ewentualne kupno. Ale czy jest sens się pchać w te (legendarne(?)) silniki gdy do pracy mam 5km? Wiadomo miesięczne zrobi się 600 - 800 km ale co to w sumie dla diesla? Gdybym kupował benzyniaka to na 110% poszedł by w gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz e36 1.6 i jestem mega zadowolony ale czas dokupić drugi wóz. Ma być kombi i dynamiczny ;) Coś dla mnie i dla rodziny :D

Może w203 FL kombi c200/230 kompresor 163/193 hp? . Mam c200 163 hp i na gazie kula bez problemu-silnik 1,8 kompresor(oznaczenie m271)-warunek dobre wtryski lpg-od siebie polecę barracude gold . Polifta(koniec 2004r) już tak ruda nie wpiernicza a wyhaczysz w granicach 24 tys zł już.O wadach i zaletach poczytasz na forum w203

 

Alfa 159 1,9 JTD kombi :D

Audi A6 1,8 turbo PB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario704, normalnie :). Ojciec kupując 3,5 roku temu swoją CR-V miał 198 tysięcy przebiegu, a obecnie ma 359 tysięcy i przebieg cały czas rośnie, a dziennie robi czasami ponad 400 kilometrów. Ja swoim poprzednim autem, którym dojeżdżałem do szkoły codziennie zrobiłem ponad 36 tysięcy w niecały rok :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trudny ale dla oszczędnego, dużego i wygodnego diesla w kombi. Jak dla mnie przebieg bardzo duży, tym bardziej jak weźmiemy pod uwagę typ i przeznaczenie samochodu.

Toster z wiarygodnych źródeł wiem że ten Touran z przebiegiem 180k km został sprzedany w Polsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.