Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam dość nietypowe pytanie dotyczące zakupu używanego samochodu. Czy ktoś z forum posiada niemiecki nr telefonu?? Bo wybrałem sobie ogłoszenie na mobile.de lecz Niemiec nie odbiera telefonów z Polski, a chciałbym się dowiedzieć o nr VIN samochodu z ogłoszenia, bo trochę głupio jechać do Niemiec w ciemno nie sprawdzając w żaden sposób historii auta. Oczywiście koszty pokryje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzyby dużo ich nie ma ale da się znaleźć. W tym budżecie spokojnie kupisz 2006r a mże i 2007r. Na chwile obecną mam dwie poliftowe ale sedan i hatchback.

 

Spoko, no niestety u mnie kombi jedynie wchodzi w rachubę. Nie pali mi się, że na już, bo jeździć czym mam i aktualne auto mogę sprzedać po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali S4, Ojciec ma Opla Antare z tym silnikiem 150 KM. Auto ogólnie fajne i dosyć mało awaryjne. Przez 3 lata miał jeden problem. Wyświetlało problem z termostatem, ale pomogła dopiero wymiana wiązki kabli i komputera bo porobiły się zimne luty.

Jak na tę masę silnik wdg mnie wystarczający. Pali od 7 - 8 litrów.

Tylko szukaj wersji z ksenonem bo wymiana żarówek jest uciążliwa (trzeba wykręcać lampy a jak wiadomo H7 trwałością nie grzeszą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możecie polecić do maks 30 tys zł? Moje główne wymagania to PB+gaz robię trochę kilometrów i raczej po miastach więc nawet dobrze bym DPF nie przepalił więc nie chce się bawić w Diesla. Na pewno nie chce Kombi, ani coupe. Myślałem nad Accordem 2.4 VII gen. ale ciężko coś ciekawego znaleźć. Jakieś inne ciekawe propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz, że podsumuje cały 254 stronicowy wątek w jednym poście, i wpiszę co możesz kupić.

 

1. Alfy Romeo - ale tylko prawdziwe Alfy, nie muminy, najlepiej szukaj 166 V6 w stanie mint. Do 30 powinieneś kupić.

 

2. Audi.

Tylko A4 w Sline. Inne są nie sprzedawalne.

 

3. BMW

Ładne e46 musi kosztować! 20 k to ciężko, za 25 coś wybierzesz. Może e39. Najlepej tak koło 30k, to szukaj 540i.

 

4. Citroen - francuskie to dobre tylko sery som.

A jak cytryne to tylko C5 w hydro

 

5. Ford - w sumie mondeo jest fajne, ale stryjeczny brat kuzynki drugiego męża naszej koleżanki miał forda i podobno się psują.

 

6. Mazda. Najlepiej 6 w top sport. Tylko szukaj takiej bez korozji. A jak już znajdziesz to możesz zapłacić za nią każdą cenę, bo to bardzo dobry i niedoceniony samochód.

 

7. Mercedes. Mercedesa nie kupuj, bo to albo dziadki tym jeżdzą, albo młodzi szpanerzy. Generalnie mercedesy nie jadą, puchną powyżej 100 i w ogóle ze merca to można w JDMie już coś poszukać.

 

8. Nissan. Generalnie jak masz 30 k, to proponuję dobrać ze 100k kredytu w prowidencie i wejść odrazu w GTRa. Przynajmniej jedzie.

 

9. Opel. Tylko Ynsygnia ub Astra w fullu. Dobre auta, o najlepszym stosunku ceny do jakośći.

 

10. Porsche - patrz punkt 8.

 

11. Renault. Laguna 3 naprawdę się nie psuję. Naprawdę.

 

12. Skoda. Tu wiadomx, wszystko na proposie. Fabka, Octa, a jak superBe to w ogóle wygrałeś

 

13. Volvo - przecież nie kupuje się tych nowych bezdusznych szwedów. Najlepiej jakieś ładne V70. Może być R. Te nowe to chińczyki som.

 

14. VW. Tylko GOLF. Wrzucasz program i masz 600 km i już tylko GTRa nie objedziesz, a tak to kompleksowo *** frajerów w limuzynach za 500 000 pln.

 

Mam nadzieję, że pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru to teraz straciło rację bytu jak byle vw po wirusie z kompotów je objeżdża.

Tylko zależy kto robi, bo jak zbyszek, to wykres jest bardziej wypłaszczony. Staszek też nieźle ogarnia, ale wykresy Staszka powodują że fura nie idzie z dołu.

Najlepiej do Zbyszka i odrazu powołuj się na Łysego (będzie kojarzył leona 1 dziabniętego na 490KM).

 

Chyba, że chcesz iść w STANCE i szurać wachaczem, to można by nad jakimś projektem podumać.

 

A Saab to wiesz, Save Saab! A nie, czekaj...

 

 

AAAAAAAA

Zapomniałem o Seacie!

XDXDXD

 

Ale nie warto kupować, bo rodzima scena tuningowa ma tylko jeden dobry projekt, później długo długo nic. Nie przebijesz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.