Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czasy się zmieniły? Wiesz ile osób marzy dalej o byle jakim aucie , aby tylko było i nie trzeba było się prosić kogoś o podwózkę ? Może czas ruszyć tyłek z "wielkiego miasta" na wieś lub tylko zapuścić się w "gorszą dzielnicę" ? Tekst w stylu "nie wyobrażam ..." jest po prostu nie na miejscu , bo pokazuje jedynie ograniczenie piszącego do własnego czubka nosa i to nadzwyczaj wysoko podniesionego.

 

:wallbash:

 

Proponuje odciąć się od świata, elektryki, zamieszkać w ziemiance i jeść to co upolujesz. Wiesz ile osób tak żyje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo się zaraz zaciukacie plastikowymi nożami wrzućcie na luz. Moim zdaniem teraz samochód to nie jest żaden luksus to standard. Możesz mieć auto za 100tyś i za 500zł i to dojedzie i to dojedzie inne kwestie pomijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przynajmniej prawdę piszę , a nie kłamię jak Ty i każdy ... Mirek ;)

jak niektórym żal d*upe ściska to niewiadomo czy się śmiać czy płakać.

 

jeszcze kolego powiedz, że samochód jest nadal dobrem luksusowym, szczególnie na wsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeszcze kolego powiedz, że samochód jest nadal dobrem luksusowym, szczególnie na wsi.

 

Auto: Citroen C3 Picasso

Imię: Szymon

Wiek: 20

 

 

No stary ... to się na tym świecie naoglądałeś tej wsi ...uuuu całe 20 lat ...szacun :shock:

 

jak niektórym żal d*upe ściska to niewiadomo czy się śmiać czy płakać.

 

 

Wiesz do kogo były te słowa które zacytowałeś? Wiesz że nasz (sory raczej wasz) kolega w każdym ogłoszeniu kłamie że auto sprowadza na kołach (sugerując jakie to cuda że 1200kilosów sobie bezawaryjnie przyjechały) , a tymczasem jadą sobie na lawecie ... kłamca i tyle , no ale jak sam już o tym wspomniał "co się tu spodziewać po handlarzu" 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie to o co chodzi :o ?

btw

Znajomy dziadka był z żoną i dwójką dzieci malczanem wraz z przyczepką niewiadówką w Grecji na 3tyg i auto pojechało i wróciło :mrgreen:

btw 2 ostatnio próbowałem się "wcisnąć" na tylną kanapkę w 126p, mimo, że rozmiary mam normalne to jakoś mi ni jak te kolana nie chciały tam wejść i się po "ludzku" ułożyć ;)

No ale w sumie kiedyś się tak jeździło, tyle tylko, że innych samochodów w naszym kraju nie było, a nawet jeśli to nikogo nie było na nie stać ;)

Teraz za 1000zł można mieć kombi jeżdżące nie starsze niż 15lat za nie cały miesiąc pracy w jakiejkolwiek pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robi legalnie? Kłamie? Jeszcze ma czelność się nabijać z innego "Mirka" że oszukuje z przebiegiem ... aż się ciśnie na klawiaturę > źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz ?

 

powtarzasz się, to zaczyna być nudne

 

Użyj przycisku "ignoruj" i uwolnij się od moich postów ...

 

zazdrość radzę schować do kieszeni

 

Zazdrość? Czego? Że jest kłamcą? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeszcze kolego powiedz, że samochód jest nadal dobrem luksusowym, szczególnie na wsi.

 

Auto: Citroen C3 Picasso

Imię: Szymon

Wiek: 20

 

 

No stary ... to się na tym świecie naoglądałeś tej wsi ...uuuu całe 20 lat ...szacun :shock:

)

Rozumiem ze gdybym miał 120 byłbym automatycznie ekspertem ds. motoryzacji wiejskiej.

Szkoda mi już klepać w klawiaturę. Nie sądziłem, że tak ograniczeni ludzie na tym forum istnieją. Myliłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi już klepać w klawiaturę.

 

Się naklepałeś w te klawisze ...dzielisz się samą wiedzą normalnie 8-) To z zagazowaniem Lexusa .. fiu fiu , ale nie martw się ponoć cebulak ze mnie ...

 

 

nie widzisz różnicy między "przyjechało na kołach" a kręceniem przebiegu???

 

Idąc tym tokiem ... złodziej kradnąc tysiaka , czy też dużą bańkę dalej dla mnie jest złodziejem ...dla Ciebie nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdybyś chciał kupić auto, ktore w opisie miało, że przyjechało na kołach, a jednak przywiezione było na lawecie, pomimo bdb stanu, zgadzającego się przebiegu i żadnych poważnych wad poczułbyś się równie oszukany jak w przypadku szrota z kręconym przebiegiem ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.