Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka przy sobocie, samochód wcale nie stary, krajowy, od uczciwego, normalnego, człowieka, nie-handlarza, tyle lat panie jeździł i grosza nie dołożyłem tylko teraz ino sie przegrzoł i rozrzond penkł, a grama oleju ni brał i nawet nie trza było wymieniać.... :-]

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Ktoś chce?, od właściciela, nie sprowadzony, nie handlarz, pewne, KRAJOWE auto :mrgreen:

 

p.s. kultura techniczna Rodaków cały czas mnie zdumiewa.....a samochody z pułapu 200-400E na niemieckich placach i licytacjach często nowe opony, nowe ori hamulce, zawieszenie etc..... :D

 

I jak z tym silnikeim ? Trafiłem ? z tym Berlingo i 140000 bez zmiany oleju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tata szuka samochodu do 30 tys. Wymagania to właściwie tylko: silnik benzyna (ewentualnie LPG), nie starsze niż 2007 oraz lekko podwyższona pozycja za kierownicą - chodzi o łatwość wsiadania/wysiadania. Dlatego też wybór ograniczony jest właściwie do samochodów typu minivan lub tym podobne.

 

Wstępny przegląd ofert i oto co zostaje:

Citroen C4 Picasso - 1,6 VTi 120KM lub 1,8 16V 125KM

Ford C-Max - 1,6 Duratec 105KM lub 1,8 Duratec 125KM

Kia Soul - 1,6 DOHC 124KM

 

Czy ktoś miał może styczność/okazje użytkować powyższe modele/wersje silnikowe i może podzielić się swoją opinią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie impex i lubek za te dekodery 8-)

 

I ponawiam pytanie o NIVO i EDC

NIVO występowało tylko w kombi, tak?

A kiedy występowało EDC? Też jest jakaś reguła, że pakowano je tylko do nadwozia "xxx" albo przy silniku "yyy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buka, szczerze mówiąc, to nie brałem pod uwagę Cromy, bo byłem święcie przekonany, że to takie dłuższe Grande Punto i dopiero jak teraz dokładniej patrzę na zdjęcia, to chyba rzeczywiście jest trochę wyżej - dzięki za pomysł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem we czwartek samochód. Pytanie jak go zarejestrować skoro 3 miesiące temu sprzedałem swoje mieszkanie( nadspodziewanie szybko) i nie jestem teraz nigdzie zameldowany.. mieszkam w wynajętym mieszkaniu, prawdopodobnie jeszcze przez kilka miesięcy nic się nie zmieni, bo zanim coś kupię , wykończę\wyremontuję zrobią się wakacje...

 

Sumując: czy mogę zarejestrować samochód skoro nie jestem nigdzie zameldowany? Czy np zrobić Tatę współwłaścicielem?

 

 

Pół dnia wydzwaniałem dzisiaj do wydziału komunikacji.. ale nikt nie odbiera..

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepe, mnie byś nie musiał przekonywać, ale jak tata usłyszy, że mu proponuję auto z 2,5l silnikiem i napędem 4x4 to mnie wydziedziczy za herezje ;) - na pewno nie zaakceptuje kosztów utrzymania Outbacka :dontknow:

 

Pooglądał i coś tam pod nosem mówi, że fajna ta Kia - czytałem, że Soul miała problem z korozją tylnej klapy. Czy to ogólna przypadłość tej marki? Ktoś coś jeździł tym wynalazkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam zawsze tylko z wersji benzynowych , to moje to 1,6 CVVT 124 km wersja XL , całkiem dynamiczny pojazd ale nie jest wyjątkowo oszczędny , przy moim stylu jazdy zużycie kształtuje się na poziomie 7,2l na trasie do 10 w mieście, ale ja mam ciężką nogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIVO występowało tylko w kombi, tak?

A kiedy występowało EDC? Też jest jakaś reguła, że pakowano je tylko do nadwozia "xxx" albo przy silniku "yyy"?

Z tego co kojarzę, to w e39 (nie wiem jak w e60 - być może podobnie) EDC było wyposażeniem dodatkowym więc jak kto zamówił to miał. Nie wiem tylko, czy było to wyposażenie dodatkowe dostępne dla każdej wersji silnikowej czy od jakiejś tam w górę.

No i zdaje się, że EDC było chyba też w standardzie w M5.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mazda cx 7 i diesel 2,2 pod maską?

jakieś doświadczenia? pozytywne ? negatywne?

Jutro będzie oglądany... rocznik 2010

Na co zwrócić uwagę ?

 

oczywiście oprócz tego, że lubi się rozciągnąć łańcuch rozrządu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.