Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

buka, widziałeś jakieś inne zdjęcia czy tylko te w ogłoszeniu??

- słoneczko pięknie się odbija i mało co widać...

edit: z tego co sie doszukałem od początku września próbuje go sprzedać... chciał 31 tys...

http://motobabes.moto.gratka.pl/tresc/v ... archiwalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

art'ek, dopytaj sprzedawcę czy to jest cena za całe auto czy za połówkę.

Wczoraj słyszałem opowieść o jednej Cuprze zrobionej z dwóch. Za te pieniądze spodziewałbym się tego typu rzeźby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, dlatego pisze i kieruje moje zapytanie do ludzi z wawy - wwl itp 8-)

może nie ma ktoś daleko albo widuje to auto...

z drugiej strony jak ktoś ma jakieś dojście gdzieś za granica albo chce sprzedać to poszukuje takiego....

niekoniecznie biały ale passat B6 combi diesel

cos takiego npklik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

art'ek, dopytaj sprzedawcę czy to jest cena za całe auto czy za połówkę.

Wczoraj słyszałem opowieść o jednej Cuprze zrobionej z dwóch. Za te pieniądze spodziewałbym się tego typu rzeźby :)

 

ja widziałem reportaż w tvn turbo o tej Cuprze, nieźle rzeźbiona była !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie... jako ze poszukuje VW Passata B6 - combi;p najlepiej biały i najlepiej 170 km w 2.0 TDI zwróciłem uwagę na takie oto autko ... i tu pytanie do kogoś z warszawy - czy może umiał by zobaczyć dla mnie to autko - bo szczerze mówiąc przebieg - rewelacja-

otarcie czy ta klapa to mały problem - ale zdjęcia dziwnie porobione - cena dziwnie niska itp

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-b6-C34286038.html

 

Grill, relingi - highline

Fotele - comfortline

no coś się to nie zgrywa

to niby 2008, jak masz budżet szukaj 2009 to już będzie cr, a nie pd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbarti, widze, ze szukasz czegos podobnego jak ja. Dzis oglądałem C1 z 2011 roku, francuz po przejsciach, golas bez klimy, ale w wnetrze dziewica.

 

http://autostorczyk.otomoto.pl/citroen- ... 91979.html

 

Oczywiście na zdjeciach nie widać - pasy i poducha do wymiany i nie wiadomo co z zawieszeniem, bo koło od strony uderzenia niby stoi ok, ale drugie stoi jakby z poł tony na maskę położył. Generalnie widać, że coś poszło spodem, ale oczywiście Panowie z komisu nie mieli czasu, żeby podpompować powietrza do koła i wjechać na jakikolwiek najazd, żeby spód zobaczyć.

 

Do opłat.

 

Na szybko - do wyjęcia za 9000 + 1000 opłaty + 1000 pasy z poduchami + 1000 zawieszenie felga + 1000 błotnik ze zderzakiem.

 

Dobrze liczę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się trochę wylać...

 

też tak macie że jak chcecie sprzedać auto to dzwonią do Was i marudzą że przebieg duży?

Sami się ludzie proszą o kręcenie przebiegów... auto ma 187 tyś... pachnie jeszcze nowością a tu telefon że przebieg duży i oczywiście pytanie czy przegląd w okręgówce już robiony :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marudzą że przebieg duży?

 

Powiedz że na jutro jest 79 tys, dorzucasz woucher na 3 przeglądy w ASO i wczasy w Egipcie :mrgreen: Szkoda baterii na ten typ kupca.

 

Trafi się w końcu normalny klient, ale jak nie jesteś na max 2 stronie "od najtańsze" to może chwilę potrwać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, malo pali taki silnik ale zbyt dobrej opinii to chyba nie ma :o poki chodzi jest dobrze ;)

Wlasnie chwile temu rozmawialem z kolega na temat tego silnika.

Ma taki w Kangoo i zero problemow.

Jego teoria:

Odpowiednio grzac silnik i turbine, studzic po trasie, pilnowac zmian oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woof, spokojnie znajdzie sie kupiec, też na to liczę. Wystawiłem za 16.900 co jest najniższą ceną po białych firmówkach z nalotem +150tkm. Dzis pierwszy klient cmokał u kumpla w warsztacie 3 godziny i za oberwany kabel od pdc, wystrzeloną poduszkę, wymianę obudowy wentylatora chłodnicy postanowił zbić cenę o 3000 zł :D przy czym wady te uwzględniałem przy wycenie auta :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie .. sprzedawałem swojego golfa 5 ost i marudzenia klientów już słuchać nie umiałem ... teraz jestem w odwrotnej sytuacji - poszukiwana Passata b6 - w okolicy 30 km ode mnie objechałem wszystkie mnie interesujące... TRAGEDIA... bezwypadkowy - dźwigam wykładzinę w bagażniku a tam nawet wlepki z vinem- nowe "masy" - i słyszę ze od czasu jak on go ma nie było bite;/ - passek z wawy którego Justyna oglądała - 2008 rok - i nawet maska rdzewiała - błotnik tylny tez rdzewiał - klapa wymiana - masakra

Widział ktoś jakiegoś Passata b6 combi w normalnym - czytaj dobrym stanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.