Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i CRV z B20 na pokładzie za bardzo gaziu nie lubi

Puk puk w główkę polecam, mam 3 z gazem i nic się nie dzieje przez 4 lata użytkowania.

 

"mam 3 z gazem"

 

Co 3? Sztuki? Trzecią generacje?

A logiczne myślenie jest problemem? Tylko pierwsza generacja miała pod maską B20. Jeśli chcesz dyskutować o danym samochodzie, to najpierw się dowiedz czegoś o nim. Później może zacząć się czepiać.

Mistrzu skoro napisałem B20 to chyba wiadomo o co chodzi, sam się puknij...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój koleś ma w dieslu, 260tkm i..jeżdzi :D

 

A tu do poczytania o Seacie 2 w 1:

http://moto.onet.pl/aktualnosci/uzywana ... dnym/r0js4

Swoja drogą, co za h.. serwis,ze miernika lakieru nie mieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

260tkm i..jeżdzi

 

Prawda zawsze gdzieś po środku. Diesel Mazdy "raczej" :D Mercedesa beczki, czy 1.9 TDI 90km nie przejeździ, ale też dużo tych aut po eksplozji miłości do Mazdy jakieś 2-3 lata temu trafiło w ręce ludzi, którzy z trudem utrzymaliby auto klasy Fiat Panda - stąd płacze na forach.

 

Druga sprawa, to 95% nabywców sortuje portale od najtańszych, szukając okazji. Potworki bez progów i nadkoli, bez zawieszenia ciągną cenę w dól i kółko się zamyka.

 

Trzeba mieć "cojones", żeby wziąć 6 w dieslu na handel

 

Już wiem że zaboli, ale uczymy się pomalutku.... :-]8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya, mk3 nie miało diesla 1.8

 

A co do tego - 1.8 chla olej, żeby nie to, że moje mi się trafiło za śmieszne pieniądze to nigdy bym nie jeździł Mondeo, ale dochodzę do wniosku, że to jest fajny samochód, a jakby miał 2.5 to byłby świetny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o olej tylko o to ze 99% ludzi woli 2.0, bo raz ze lepiej jedzie a dwa i tak zakladaja lpg wiec wieksze spalanie im nie straszne. A 2.5 jak na swoja pojemnosc to juz nie jedzie w ogole. Przyspieszenie do 100 na poziomie 320d e46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel według w mnie dane tech. mówią same za sobie. Mondeo V6 robi setkę w 8,7sek, odpowiednik mocowy w bmw, czyli 323i w 8,0sek, a diesel 320d o mocy 150ps w 8,9sek. Jak dla mnie takie osiągi nie przystoją V6 które jest dużo droższe w utrzymaniu i powinno chociaż za to coś oferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.