Skocz do zawartości

Gumball 3000


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli organizatorem/ współorganizatorem nie jest HGW, to nie ma co liczyć na wyłączenie z ruchu całego śródmieścia ani na pomoc służb porządkowych.

Organizator wyznaczył strefę wyłącznie dla aut, skąd miał przewidzieć, że ludzie to zleją? no chyba, że w przypadku nas-narodu wybranego, powinien to przewidzieć?

 

Prawda jest taka, że w Polsce masowe imprezy trzeba biletować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I potem opinia o polakach leci w świat... :zly::wallbash::?

dokladnie tak, zgadzam sie z tobą

 

zobaczymy co sie będzie działo w Krakowie; )

Ju zpolowa nie jedzie do Krakowa tylko prosto do Wiednia bo jakies chamy pokradli m.in kamery z samochodów.

 

A może to rodowity warszawianin był? :D

Weź....

 

eśli organizatorem/ współorganizatorem nie jest HGW, to nie ma co liczyć na wyłączenie z ruchu całego śródmieścia ani na pomoc służb porządkowych.

Organizator wyznaczył strefę wyłącznie dla aut, skąd miał przewidzieć, że ludzie to zleją? no chyba, że w przypadku nas-narodu wybranego, powinien to przewidzieć?

 

No w sumie ktos mógł się kapnąć że przy poziomie buractwa mozna by puscic z 15 radiowozów co by był ordnung.

Na stadiony daja policje, to tutaj nie mogli?

 

Wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie wybierałem do Warszawy, Krakowa ani nigdzie :P w sumie po co skoro będą przejeżdżać jakieś 500 m od mojego domu :-] człowiek się przespaceruje kawałek i może coś zobaczy na skrzyżowaniu przez które będą przejeżdżać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polaky - cebulaky

 

+1000000000000000000000000

 

Dzisiaj na wydziale właśnie takie typki byli wielce oburzeni, że corvetta jak parkowała tyłem to oni byli metr od niej i im buty popaliło ogniem z wydechu i jak to tak można :wallbash::wallbash::dontknow: na pytanie czemu nie stali za barierkami padła odpowiedź, a co my XXX * jesteśmy? :/:/

 

 

 

* nazwisko kolegi, który z nimi był ale stał za barierkami ;)

 

 

jeden wielki WSTYD WSTYD WSTYD :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś wczoraj ? Widziałeś co się działo w porównaniu do innych krajów gdzie był Gumball ? :)

 

Evo, jak rozumiem jedziesz z G3000 przez inne kraje i masz porównanie?

 

Nie jedziesz. Widzisz to co ukazują zdjęcia. Bydło jest wszędzie. Gdybym nie przeczytał waszej relacji powiedziałbym, że Polska wypadła tak jak inne kraje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-tej wyjadą z Krakowa to jest jakaś godzinka do Mszany ale z ich prędkościami

Wygląda na to że koksu już goni na Wiedeń, jest za Żorami w kierunku na Mszane.

 

Na allegro jakiś !@#$% wrzucił:

http://allegro.pl/gumball-3000-oryginal ... 53491.html

Biedaki Cebulaki.

Ktos zawinął baner i teraz sprzedaje.

 

EDIT:

Zdublowałem się z Gracjanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja była jaka była, ale przynajmniej autka fajne były. Rolls-Royce na potężnych felach pod Bristolem, białe Lambo Contauch, Koenigsegg, masa Ferrari, Astonów, Łada itp :P

 

Wiecie jak sie nazywało autko z 8 wydechami skierowanymi do góry?

 

Jak dostane od kumpli zdjęcia to wrzucę :)

 

 

E: Nie wiem czemu mi tak sie napisalo, poprawione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Evo, jak rozumiem jedziesz z G3000 przez inne kraje i masz porównanie?

 

Nie jedziesz. Widzisz to co ukazują zdjęcia. Bydło jest wszędzie. Gdybym nie przeczytał waszej relacji powiedziałbym, że Polska wypadła tak jak inne kraje.

 

 

Gratuluje, w pole profilowe Skąd powinienieś wpisać Loża Szyderców, jak to ostatnio zrobił jeden z forumowiczy,prawdziwy mistrz ciętej riposty.

 

Zdajesz sobie sprawe że edycji Gumballa było już kilkanaście ? I że była możliwość oglądania tego w zeszłych latach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy mistrz ciętej riposty.

Nikt tu nawet nie miał ochoty ripostować Ciebie. :dontknow:

 

Byłeś - widziałeś jak się ludzie zachowują. Na zdjęciach, w TV takich scen próżno szukać. Więc zluzuj trochę, i nie nazywaj hołoty " typową polską chołotą ", każdy wystawia sobie sam świadectwo. Bydła na świecie nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.