Skocz do zawartości

4nano Pro Sapphire


g.pajak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale test możesz kontynuować bo ciekawy jest i zawsze czym więcej opinii tym lepiej.

teraz na Mondeo wylądują dwie inne powłoki. Prawdopodobnie zostawię Sapphire na masce i polorze je na niego.

 

Test na razie jest i będzie kontynuowany na i40, także po 30k km dam znać jak się ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
także po 30k km dam znać jak się ma ;)

 

Trochę się zagapiłem i zrobiłem 45 zamiast 30 tysięcy do update'u. :mrgreen:

 

Dzisiaj po wigilii postanowiłem umyć porządnie auto, aby przygotować pod jakiś wosk. Dawno nie smarowałem, więc jutro wrzucę Fusso na auto. Po umyciu na dwa wiadra mocnym szamponem ściągającym wosk, poprzedzone "męską" mieszanką Tenzi Truck i APC z pianownicy, moim oczom ukazał się taki widok:

 

 

Widać, ze odprowadzanie wody, dalej wzorowe :shock:

Widać, że po roku i 45k km powłoka ma się świetnie i nigdzie się nie wybiera :) Widać, ze kolejny świetny produkt ze stajni 4nano :good::good::good:

 

PS> prawie bym zapomniał: Wesołych Swiąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow ... na prawdę nieźle to wygląda.

 

No no no ale odzew, aż się chce testy robić i aktualizacje wrzucać. :?

A tak swoją drogą to naprawdę nieźle wygląda, zwłaszcza zważywszy na przebieg, mam wrażenie że mój cquartz uk nie dożyje takiej ilości km. :roll:

To mimo wszystko nie ta półka - do Cq 2014 chyba bardziej pasuje porównanie z 4nano Opal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no ale odzew, aż się chce testy robić i aktualizacje wrzucać. :?

A tak swoją drogą to naprawdę nieźle wygląda, zwłaszcza zważywszy na przebieg, mam wrażenie że mój cquartz uk nie dożyje takiej ilości km. :roll:

Róbcie testy, są osoby, które tak jak ja, siedzą cicho i tylko podziwiają wyniki testów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow ... na prawdę nieźle to wygląda.

 

No no no ale odzew, aż się chce testy robić i aktualizacje wrzucać. :?

A tak swoją drogą to naprawdę nieźle wygląda, zwłaszcza zważywszy na przebieg, mam wrażenie że mój cquartz uk nie dożyje takiej ilości km. :roll:

To mimo wszystko nie ta półka - do Cq 2014 chyba bardziej pasuje porównanie z 4nano Opal.

 

Zgadzam się. Zwykły cquartz jeszcze jak cię mogę ale cquartz uk jest chyba bardziej jak opal lub snow extreme. Za to aplikuje się i ściera jak sv.

Ale nie przesądzam, może mnie zaskoczy po zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam po dłuższej przerwie. :mrgreen:

 

Dziś udało mi się w zasadzie pierwszy raz w tym sezonie, porządnie umyć samochód. Postanowiłem więc zobaczyć, jak ma się moja powłoka po przejechanych 88 000 km.

 

Przed filmem były grane, w kolejności:

 

Iron Off -> Tenzi Truck -> Prickbrot -> mycie mocnym szamponem -> Glinkowanie -> Tenzi Green -> Mycie szamponem -> Płukanie:

(polecam full HD)

 

 

Zaskoczony jestem, że tak długo trzyma :shock:

 

Test w toku... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.