Skocz do zawartości

Alkoholowy kącik KA


Rekomendowane odpowiedzi

Widział ktoś w Polsce EB? Tata to kiedyś pił, bardzo lubił. Kupiłbym mu kilka butelek.

Bardzo dobre piwo, szkoda, że w Polsce już nie ma. W zeszłym roku kolega przywiózł mi z Niemiec, nie wiem czemu "grupa Żywiec" eksportuje to piwo do Niemiec i Stanów a rodzimy rynek olewa :dontknow:

A tak przy okazji to polecam naszą polską szlachecką specjalność, czyli miody pitne. Parę lat temu będąc na wycieczce po Polsce, zupełnie przypadkowo trafiłem na "święto pszczoły", wtedy zorganizowane a Bałtowie, można było pokosztować specyfików od wytwórców z całej Polski. Niesamowite wrażenia :good: Szczególnie polecam półtoraki i dwójniaki, część z tych wspaniałości można nabyć w sklepach monopol, a najlepiej polecam trafić na podobną imprezę "na żywo", z tego co wiem to jest organizowana co roku, tylko chyba miejscówka się zmienia :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro udało mi się rozkręcić trochę temat, to może wie ktoś gdzie można dostać Oskar Blues Shipwrecker Circus lub podobno łatwiej dostępny Rowling Jack? Zaciekawił mnie jego cytrusowy smak i dość duża moc ( :mrgreen: ) - 10,5%. Ten drugi podobno jest jego "zamiennikiem" :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu zasmakowałem w piwie "Raciborskim". Zarówno jasne i ciemne jest warte polecenia. To piwo naprawdę różni się smakiem od "popularnych marek" - jest jakieś takie lekkie, może nawet trochę słodkie. Szkoda, że nie trudno znaleźć je w sklepie - póki co widziałem je w nielicznych knajpach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu zasmakowałem w piwie "Raciborskim". Zarówno jasne i ciemne jest warte polecenia. To piwo naprawdę różni się smakiem od "popularnych marek" - jest jakieś takie lekkie, może nawet trochę słodkie. Szkoda, że nie trudno znaleźć je w sklepie - póki co widziałem je w nielicznych knajpach.

 

Ja kiedyś kupiłem Raciborskie Rżnięte - było obrzydliwe... Muszę spróbować zwykłego, bo też dużo osób właśnie chwali a jakoś nie miałem okazji spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem coś takiego

 

 

Obrazek

 

 

Doradzi ktoś jak najlepiej to skonsumować, bo na żywca może być ciężko :evil:

Szkoda ze mrozów nie ma bo z ciepłą herbatką najlepiej wchodzi. Możesz spróbować jw z colą ewentualnie z sprite też niezłe. Ja osobiście zostawiłbym to na mrozy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem żłopać Złotego Bażanta :-] Jak dla mnie świetne piwo. Tak z ciekawości wdepnąłem do Reala na stoisko alkoholowe i nie żałuję wyboru :good: Niby ma 10%, ale nie czuć wcale (jak ja to nazywam) spirytu. Jutro chyba będzie większe zaopatrzenie tego trunku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe browary regionalne starają się zaistnieć, inwestują i te piwka naprawdę smakują, wchodzą i chce się je kupować :P Duzi producenci ugruntowani na rynku rozrabiają mikstury piwopodobne za 1,59zł, to czego się spodziewać ? Pewnie wlejąc to do baku można by pojechać :roll::kox: aaaaaa bażancik baardzo dobry, ten z wyższym stężeniem ekstraktu moim zdaniem smaczniejszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.