Skocz do zawartości

Alkoholowy kącik KA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Tatra niepasteryzowana to jest największa tragedia moim zdaniem z tego typu piw..sama woda ..jednak Kasztelana nic nie przebije w niepasteryzowanych i jeszcze Łomża jest ok.

Jak ktoś lubi mocniejsze trunki to polecam Gorzka żołądkowa czarna wiśnia :) coś pięknego a wódki nie nawidzę oprócz tej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi mocniejsze trunki to polecam Gorzka żołądkowa czarna wiśnia :) coś pięknego a wódki nie nawidzę oprócz tej :)

 

Tobie nalewek trzeba, nie wódki :)

Czarna wiśnia przez słodki smak podchodzi większości pań.

Jeżeli jednak wolicie nieco bardziej wytrawny smak wódki (nie gorzały z ziemniaków), to polecam Szarą Gęś - Grey Goose - produkt niby francuski, niby czysta a leciutki posmak ziół, wg mnie światowa liga.

Jeden z trunków Richarda R. z Gas Monkey Garage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak Kasztelana nic nie przebije w niepasteryzowanych

Kasztelan był dobry na samym początku jak wszedł na rynek... teraz to takie pospolite piwo jak Tyskie, Tatra itp.

Mi ostatnio czeski Koziołek czarny podszedł... bardzo delikatny smak portera (które uwielbiam) 3,8%... na upalne lato jak znalazł :)

 

A ta Szara Gęś... cena też światowa. Raczej z kumplami na spotkaniu w garażu jej pić nie będziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztelana nic nie przebije

Spróbuj coś od browarów rzemieślniczych, na przykład klasyki na początek: Atak chmielu z Pinty, czy Rowing Jacka z AleBrowaru, odmieni Ci się zdanie o "dobrych piwach" ;) . Mi ostatnio zasmakował Dobry wieczór - stout owsiany (chociaż i tak Lublin to dublin lepszy, ale cena... :/ ). Jest na pewno w czym wybierać. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tym Kasztelanem to potwierdzam. Niestety zszedł na psy - cenę ma podobną jak na początku kiedy wchodził na rynek (wtedy było to bardzo przyjemne piwko) ale jakość już niestety nie ta. Może nie jest to jeszcze przemysłowy, urynopodobny napój w stylu Tyskie itp ale czuć spadek jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od ponad 2 lat trącam tylko bimberek po kolumnie ratyfikacyjnej a jak mam pić sklepówkę to mnie dzień przed i tydzień po wątroba boli :kox:

 

-- 11 kwie 2015, o 18:24 --

 

Z tym Kasztelanem to potwierdzam. Niestety zszedł na psy - cenę ma podobną jak na początku kiedy wchodził na rynek (wtedy było to bardzo przyjemne piwko) ale jakość już niestety nie ta. Może nie jest to jeszcze przemysłowy, urynopodobny napój w stylu Tyskie itp ale czuć spadek jakości....

 

 

kasztelan się skończył jak w Sierpcu go nie produkują tylko czasami rozlewają od momentu przejęcia przez okocim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A IPA ktos pił :)

 

Paskudna. Nie podeszla mi bardzo. Za to koźlak ale ten z browaru Amber jest przepyszny :)

 

 

PS pisząc o IPA mam na mysli piwo a nie hardcore :)

Piszesz o konkretnym piwie, czy ogólnie o stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.