Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

sinnerprzetestuje ten przejazd białego kiedyś:) wypracowywac wypracowuje, ale w tym tempie cięcie zajęło by z 5 dni by uzyskać efekt jaki bym chciał, więc tu lakier jest twardy zawodnik raczej. VW bywają Scrach Resistant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mam QD odlane z bańki CG to z woskiem czy jakoś tak, pachnie jak guma balonowa,kupiłem na forum.Sęk w tym , że po psiknięciu i próbie starcia nie mogę tego zrobić do sucha jak na różnych filmikach na YT tylko zostaje taka rosa,kropeczki a potem widać plamki. Wycieram MF Jan pomarańczowy. Czy czymś innym próbować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jukojuko, jezeli nawet dla Roberlo robi Manzerna to nie koniecznie bedzie taka sama receptura. Smierdza inaczej :D Tyle moge powiedziec na dzis, moze za 2 tyg. sprawdze je w pracy :ad: Samo Roberlo ma bardzo dobre szplachlowki, lakiery bezbarwne i podklady :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie kupiłem poorboy's black hole oraz pete's 53 które to bede kladl za pomocą BILT HAMBER SOFT FOAM APPLICATOR. pytanie brzmi- jakimi ruchami mam je nakladać- kolistymi czy wzdłóżnymi równoległymi? lakier na nowym aucie+ lekkie ryski na powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam pomalować ramę od roweru, a nie mogę znaleźć jako takiego tematu. Mógłby ktoś ogarnięy opisać mi w paru krokach jak to dokładnie wszystko powinno wyglądać żeby czegoś nie spaprać? Byłbym wdzięczny :good:

Masz mnie na miejscu i jeszcze si,e na forum pytasz ;) Niedługo przyjdzie mi nowy pistolet do malowania. Podjedź, pogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi a bardzo mi na niej zależy.

Chciałem przeprowadzić korektę samochodu rover 75 srebrny metalic. Mam lare epl41 (DA). Próbowałem menzerna 500 + biała gąbka flexi oraz niebieski urban pro i niestety ale za bardzo nie rusza rys. Czy nie obejdzie się bez rotacji + futro? Nie stać mnie narazie na 2 maszynę i nie mam w ogóle doświadczenia z rotacją. Są jakieś mocniejsze pasty i twardsze gąbki? A może przejechać cały samochód papierem na mokro 3000? Lakier nie wyglądał na tak zapuszczony ale pod halogenem jest tragedia. Myty ciągle na automacie i nawet tempo nie widział Poratujcie. (Wyglinkowałem go i odsmoliłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie w związku z pianownicą. Mam zwykłego marolexa przerobionego na pianownice i wlewam tam 30ml roztworu na 1l wody. A jak z mieszaniem roztworu do pianownicy z karchera np ? Przecież woda podawana tam jest bieżąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążę temat i szukałem mocno ściernych past. Co ma lepszą siłę cięcia :o ? Menzerna 400, zielony korek 3m, Presta Strata Ultra Cutting, Koch chemie power cut, Scholl s02, Monello INZIO FORZA COMPOUND, czy megs 105 ? I czy jest w ogóle sens używania ich na DA z twardą gąbką bo futro na DA z tego co wiem to nie nadaje się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.