Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

tom170, co do cleanera to polecalbym lusso oro albo dodo juice sa dobre i w rozsadnych cenach. Smola to polecany przez wszystkich prickbort. ;)

 

Na 2 letni lakier z mikroryskami gdzieniegdzie lekkoscierny dodo juice czy niescierny ? (on dosyc drogi, wiem ze wystarczy to na dlugi czas ale wszystko w zapasie drogo kosztuje w zakupie ;)) - bedzie efekt jak z valetpro achilles prep ? (ladnie uzupelnia te mikroryski)

 

Mam jakis srodek z zestawu z lidla na owady moze nadaje sie i na smole nie próbowałem?

Albo wspomniana aktywna piana / glinka ? Uniknalbym kolejnego kosztu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie i Panie, dzisiaj wyjąłem z szafy R222 Paintwork Cleanser i po długim staniu zauważyłem że posiada on trochę granulowaną konsystencję. Z tego co pamiętam to gdy go kupowałem w tamtym roku też tak było. Czy z tym kosmetykiem jest wszystko OK? Czy to normalne że tak się dzieje?

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on dosyc drogi,

Tu masz DJ LP w dobrej cenie

http://waxit.pl/produkt/77/dodo-juice-lime-prime

 

Mac 124 Prickbort jest również

http://waxit.pl/produkt/167/mac-prickbort-mac-124

 

Szkoda ze skromny asortyment napisalem do detailersshop sklepu czy daja znizke z 10% bo wychodzi mi zamowienie na ponad 400zł :) 10-15% moze dają. Czekam na odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Szkoda ze skromny asortyment napisalem do detailersshop sklepu czy daja znizke z 10% bo wychodzi mi zamowienie na ponad 400zł :) 10-15% moze dają. Czekam na odpowiedz :)

 

Już nie mogę się doczekać komentarzy do tego posta :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on dosyc drogi,

Tu masz DJ LP w dobrej cenie

http://waxit.pl/produkt/77/dodo-juice-lime-prime

 

Mac 124 Prickbort jest również

http://waxit.pl/produkt/167/mac-prickbort-mac-124

 

Szkoda ze skromny asortyment napisalem do detailersshop sklepu czy daja znizke z 10% bo wychodzi mi zamowienie na ponad 400zł :) 10-15% moze dają. Czekam na odpowiedz :)

 

Myślę, że nie masz co nawet liczyć nawet na rabat 10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze skromny asortyment napisalem do detailersshop sklepu czy daja znizke z 10% bo wychodzi mi zamowienie na ponad 400zł :) 10-15% moze dają. Czekam na odpowiedz :)

 

Już nie mogę się doczekać komentarzy do tego posta :lol::lol::lol:

 

Śmiej się ale 7% ugrałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15% jak chcialem to mi powiedzieli, że to ich marża więc 7% nie najgorzej. I tak wezme całość w koszt firmy bo to środki do samochodu firmowego. Zatem VAT odliczę 23% i wrzuce w koszta to zamiast np 450zł wyjdzie mnie 340.

 

Gratisy jak dają to będa jak nie to trudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15% jak chcialem to mi powiedzieli, że to ich marża więc 7% nie najgorzej. I tak wezme całość w koszt firmy bo to środki do samochodu firmowego. Zatem VAT odliczę 23% i wrzuce w koszta to zamiast np 450zł wyjdzie mnie 340.

 

na 400 zł różnica między 5% a 7% to niecałe 10 zł i dla tej kasy taką aferę robić?

Dodatkowo jeszcze odpisujesz VAT

 

:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15% jak chcialem to mi powiedzieli, że to ich marża więc 7% nie najgorzej. I tak wezme całość w koszt firmy bo to środki do samochodu firmowego. Zatem VAT odliczę 23% i wrzuce w koszta to zamiast np 450zł wyjdzie mnie 340.

 

na 400 zł różnica między 5% a 7% to niecałe 10 zł i dla tej kasy taką aferę robić?

Dodatkowo jeszcze odpisujesz VAT

 

:wallbash:

Kryzys Panie, każdy tnie koszta i oszczędza jak tylko może :dontknow: Ja to bym poszedł krok dalej, dlaczego mam kupować cokolwiek, niech mi płacą, że jestem skłonny używać danego produktu i na swój sposób go reklamować 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop napisał/a:

Cytat:

15% jak chcialem to mi powiedzieli, że to ich marża więc 7% nie najgorzej. I tak wezme całość w koszt firmy bo to środki do samochodu firmowego. Zatem VAT odliczę 23% i wrzuce w koszta to zamiast np 450zł wyjdzie mnie 340.

 

 

na 400 zł różnica między 5% a 7% to niecałe 10 zł i dla tej kasy taką aferę robić?

Dodatkowo jeszcze odpisujesz VAT

 

 

 

Kryzys Panie, każdy tnie koszta i oszczędza jak tylko może Ja to bym poszedł krok dalej, dlaczego mam kupować cokolwiek, niech mi płacą, że jestem skłonny używać danego produktu i na swój sposób go reklamować

 

Się nie śmiejcie! Dobrze, że napisał tylko do 1 partnera a nie do każdego po kolei.

 

 

Czy S17 na padzie polish może zastąpić PF2500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.