Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

mlodycom, zasadowe piany z wysokim ph (14 np Tenzi Super Green czy Truck) faktycznie mocno naruszają wosk, te z neutralnym (około 7) są bezpieczne i go nie zmyją, Espuma i SG Friut Snow Foam są bezpieczne ale miałem wrażenie ze SG dawało lepsza pianę no i jest chyba tańsza, co do właściwości myjących chyba wypadają podobnie, poza tym zawsze można dodać odrobinę APC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

 

planuję po ręcznej korekcie UC i przetarciu IPA zaaplikować wosk Natty's Red, jednak sporo czytałem, że konieczny jest cleaner. Czy bez niego wosk będzie mniej trwały? Chcę wziąć PB Pro Polish 2 jeśli będzie niezbędny.

 

I jeszcze pytanko, czy NR można po myciu traktować BSD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zastosowaniu glini, potem poorboys profesional polish, przecierać izopropanolem ? Zależy mi aby wosk posiedział jak najdłużej. Wosk to collinite 476. Swoją drogą to myślałem że ten poorboys usunie mi troche chociaż małe ryski.

Wszystko wykonuję recznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.