Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Stosował ktoś kiedyś Autoglym Paint Renovator na maszynie DA?Czy ma to podobne działanie do Aultimate Compound od Megsa?Bo nie wiem czy działać tym na maszynie do szybkiego odświeżenia i usunięcia utlenienia lakieru czy czyms innym... :o Jeżeli maszyna to czy biała gąbka flexi czy uda sie coś zdziałać czerwoną urbana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jak sprawdzacie bezpieczniki w aucie za pomoca multimetra wyciągacie każdy z osobna bezpiecznik czy jak są na swoim miejscu przykladacie sondy bez ich wyciagania sprawdzacie ciagłość??????

 

Bezpiecznik sprawdzasz wzrokowo, jak przepalony to od razu widać.

 

1.gif

 

Chyba że to jakiś zabudowany to wyciągasz i przedzwonić trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieznany15, felgi maja polerowane ramiona ale najprawdopodobniej są jeszcze zabezpieczone klarem wiec można spokojnie stosować Prixa

 

LoOkas, Valet Pro Poseidn Carnauba Wash, faktycznie auto po nim kropelkuje, tylko uważaj żeby nie przysychał na lakierze bo robią się zacieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuje w najbliższym czasie taką akcję:

 

Mycie zasadnicze na myjce + rękawica

Glinka - jako poślizg woda z CAR SHAMPOO AUTOGLYM

Mycie na dwa wiadra - CAR SHAMPOO AUTOGLYM

RADIANT WAX POLISH AUTOGLYM - SRP

collinite 476

 

I teraz czy robić IPA przed SRP czy po ale wtedy obawiam się że "zniknie" efekt "korekty" czy może odpuścić sobie IPA ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osabzyk, nie masz jakiegoś cleanera dedykowanego pod sealenty? Ja bym na umyty wyglinkowany itd. odtłuścił lakier IPA i położył na to Colli. A jeśli chcesz koniecznie użyć SRP to tak jak przedmówca nie przecieraj IPA.

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ide myć auto. kolor szary metalik coś w ten deseń. Zaczynam przygodę dopiero i podpieram się budżetowymi kosmetykami. Dzisiaj chcę nałożyć politurę od sonaxa, w czerwonym opakowaniu. Mam aplikator p-ball. Rozumiem że nakładam, rozporwadzam, czekam az podeschnie i śmigam aplikatorem aż do wypracowania. Koliste ruchy ?

 

Pytam bo robiłem mała próbę i zbytnio nie widać efektu :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Prima Amigo to cleaner,AIO czy może glaze?

Tak czytam ten opis i głupieje.Skoro to cleaner to czemu zawiera "uszczelniacze"-przynajmniej z tego co jest napisane tu

http://showcarshine.pl/1726-prima-amigo ... -look.html

"Prima amigo to niesamowity polimerowy glaze który oczyszcza lakier i delikatnie wypełnia mikroniedoskonałości przygotowując całość do nałożenia wosku lub sealant-u."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim biegu DA pracować z Menzerna ??

Rozprowadzam na 1, wypracowywuje na 4 i schodzę do 2 ??

I spytam jeszcze, czy te same prędkości do pracy z futrem ?? ;)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludwik93, chyba lekturę forum trzeba powtórzyć :) DA z futrem słabo się rozumie. Do DA najlepiej kupić pady z mikrofbry jak chcesz ciąć. Na DA przy cięciu ja zawsze łapię 5-6 bieg.

 

Wygląda na to że teorię wziąłeś z rotacji a kupiłeś sobie DA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasiek, właśnie futro flexi kupiłem :D

ale rotacje też mam w planach także nie zginie, póki co to żadnych vagów nie mam zamiaru ciąć :D także pady na auto pokroju renault stykną :D te prędkości co pisałem mogą być tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...Ponawiam pytanie...Pracował ktoś może kiedyś na maszynie DA produktem Autoglym Paint Renovator?Bo mam jego sporo i chciałbym go jakoś wykorzystać....A czytałem że jest on porównywalny z Ultimate Compound od Megsa.i ewentualnie jakim padem działać?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.