Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam

Moja kochana żona zakupiła mi pełen zestaw kosmetyków grechniq i wszystko jest ok, C1 już na aucie i tylko jednego nie łapie: czym różni się C1,5 od C2? oba teoretycznie są sealantami, mają prawie idntyczne opisy. Jedyna różnica wynikająca z opisu to taka, że C2 można rozcieńczyć i używać jako detailera po myciu auta. Są jeszcze jakieś różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, testował ktoś z Was tę allegrową rewolucję w glinkach 3M? Niecałe 30 zł za 180g glinki?

Warto dawać dwa razy więcej za ValetPro?

To jest miękka czy raczej twarda Glinka?

 

Ja właśnie z alledrogo kupiłem tą glinkę - niebieska 3M…

Specem nie jestem, to moja pierwsza glinka ale ta sama glinka kosztuje na necie nawet kilkakrotnie drożej ( jest bodajże w innym opakowaniu, ale ten sam nr ) i wg mnie jest to dobra glinka, z lakieru normalnie zbiera zanieczyszczenia i z felg bardzo fajnie stary pył hamulcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

DrCoconut, SSR2 to pasta polerska, polecam do niej takowe pady. Do recznej pracy to raczej srednio, ale jak juz to twarda strona tricolora. I mysle, ze ma szanse starczyc na wiecej jak jeden samochod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony mam do felg takie rzeczy:

Blue Gela, Irona i maca i oczywiście na stanie też piana Magifoam.

Jaka kolejność aby nie marnować chemii?

najpierw piana i pucowanko, potem blue gel -> spłukanie, później MAC i na końcu doczyszczam Ironem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeden tester PB SSR2 styknie na jeden samochód?

 

starczyć starczy i jeszcze zostanie, ale według mnie jest to zbyt mocna pasta do pracy ręcznej aplikatorem i zrobić możesz trochę biedy na lakierze.

 

[ Dodano: 15 Lipiec 2014, 09:47 ]

najpierw piana i pucowanko, potem blue gel -> spłukanie, później MAC i na końcu doczyszczam Ironem?

 

tak, tylko ja bym od razu spianowała z blue gela, bo szkoda magifoam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki środek polecacie, w przystępnej cenie, do usuwania smaru, owadów, rdzy lotnej?

2. Na jakim etapie mycia go użyć? Po umyciu szamponem czy przed?

 

Łączny czas wizyt Godzin: 1,5

 

Zmarnowałeś chłopie 1,5 godziny :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprawa czarnej skórzanej matowej tapicerki podszybia + airbag pasażera, problem dotyczy zostawiania śladów palców, przy zabezpieczeniu marketowymi produktami, każde dotknięcie skóry zostawia jakby odbarwienia, widoczne ślady. Jest jakiś specyfik aby temu zapobiec? Wiem, że jest wachlarz preparatów a bardziej mi chodzi o spostrzeżenia z doświadczenia. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie z najwyższej półki, ale proszę o odpowiedź :oops:

 

czy aktywną pianę mogę użyć w zwykłym opryskiwaczu lub butelce z atomizerem, po prostu nie uzyskam efektu piany, lecz środek będzie równie/podobnie działał/czyścił np. jak APC? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.