Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki: "IPA opcjonalnie po cleanerze, jeżeli auta nie polerowaliśmy, a jedynie używaliśmy cleanera a chcemy usunąć pozostałości po nim"

 

Czyli cleaner usuwa zanieczyszczenia, których nie usunie IPA. Z drugiej strony IPA usuwa cleanera, aby mieć jałową powierzchnię pod sealant...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie na takie swirle.

/fotki. zapożyczone z neta(takie same swirle)

Neon_2_.jpg

 

Od razu UC + Tri Color czy może coś delikatniejszego? Swirlx? Scracht 2.0?

Korekta ręczna.

 

Czy wgl powłoki kwarcowe skrywają chodź trochę swirle?

 

Autko to Altea XL,

bilde?Site=GP&Date=20090924&Category=AUTO01&ArtNo=599709485&Ref=AR&border=0&MaxW=666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sinner, Autko na którym ma być powłoka to nie moje a znajomego chodź kolor lakieru taki sam, więc jestem ciekawy efektu końcowego :| .

W grę wchodzi tylko ręczne machanie. :/

 

Dlatego pytam się czy kwarc da radę to przykryć lub to co pozostawi po sobie któryś z środków w/w. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, Mam Abraona 1500, 2000, 3000 jakby co. Możesz jutro do 15 do mnie podjechać jakbyś chciał.

 

Dzięki Krzychu ale oczywiście przeczytałem po ptokach ;)

 

Więc zacząłem dziś o 10:30 od papieru 2000 a potem 2500.

 

I małymi padami:

 

Niebieski Urban + FG400

Żółty Urban + PF2500

Czarny Urban + SF4000

 

Skończyłem o 18:00 i udało się to wyprowadzić - szkoda że przez prawie 8h to jeden błotnik...

 

Podejrzewam dwóch winowajców:

 

1. Kiepskiej jakości papier 2500.

2. Matowiłem przed garażem i widocznie dostało się ziarenko piasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Field Glaze jest gotowy, Pro Detailera możesz rozrabiać w różnych proporcjach z wodą (ale nie musisz- zależy od przeznaczenia), więc wychodzi jeszcze taniej.

Jedni preferują dedykowane QD a inni dowolne, musisz sam odpowiedzieć czy warto dołożyć kasy, jeden i drugi jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Postaram się zadać konkretne pytania:)

1. Czy Lare EPL-42 na start będzie odpowiednia?

2. Czytałem, że regulację obrotów ma 2500-6500, pasty menzerny zalaecają 1200-2000 czy zatem taka maszyna do takich past się nie nada?

3 Czy skok 8mm to dużo czy mało? oraz do czego jest lepszy mały skok, a do czego dobry większy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając GYEON CanCoat jest sens kupować coś specjalnie do zabezpieczenia felg czy Cancoat sobie dobrze z tym poradzi?

 

Jak nakładać cancoat? glinka -> cleaner (mam amigo i Professional Polish) -> prep?

Czy cleaner można ominąć. Ewentualnie prep jest konieczny czy można go zastąpić ipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić w Warszawie benzynę ekstrakcyjną 5l - chodzi o benzynę/rozpuszczalnik ekstrakcyjny, nie rozcieńczalnik przeważnie dostępny w marketach, który strasznie śmierdzi. Polecacie jakiś sklep? Najlepiej odpowiadałby mi mokotów/ursynów? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam hologramy na masce nie umiem z nimi wygrać, a chce je przynajmniej przykryć na czas zlotu, BH, prima amigo, cherry glaze ? co zastosować ? Lakier to schwarz ;)

 

Jeśli masz możliwość, to użyj Amigo, na to BH, a potem np. PB Natty's Wax Blue. Poleży z miesiąc, ale efekt będzie zacny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.