Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj nawoskowalem auto FK 1000p :)

Dzisiaj rano polalem czysta woda maske....teraz patrze a zostaly biale kropki po tej wodzie i ciezko je zetrzec.....

 

Czemu tak sie stalo? :o:idea:

 

jak dla mnie to po prostu twarda woda u mnie to standard zawsze po każdym myciu muszę walczyć z kropeczkami niezależnie czy było myte w słońcu czy w cieniu (zgodnie ze sztuką), ale niech ktoś doświadczony się wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tak trafna uwaga nie wycieranie auto po myciu, QD zdaje egzamin zakupiłem AF i jestem zadowolony do wyglądu jakoś tam nie daje ale powłoka robi się śliska i co najważniejsze kółeczka, kropeczki znikają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stepniak.p,

Water spoty po twardej wodzie czasem są bardzo trudne w usunięciu, nie zawsze QD z nimi sobie radzi :) Więc jeśli lałeś wodą nie znanego pochodzenie -> wytrzyj auto :)

Niekiedy tylko cleaner pomaga, a po cleanerze to już trzeba znów po puszkę z woskiem lecieć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafo1, Wycierasz wilgotną fibrą i potem suchą.

 

Co do SG FSNF rozcieńczam ją 1:7 lub 1:10 w zależności od zabrudzenia auta.

Przy 1:10 mam już spoko pianę, która domywa nie duży brud więc moim zdaniem lepiej weź SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.