Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

4nano sapphire:

Chce odświeżyć na wiosnę warstwę 4nano aqua na sapphire i pytanie jak się do tego zabrać:

-czy mogę spryskać powłokę prickbortem i iron off'em?

-czy mogę przejechać delikatnie cleanerem (np. poorboy's pp2)

-czy powinienem pamiętać o czymś szczególnym przy aplikacji? mam ok 15ml aqua, powinno wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, będę miał dość mocno ograniczony dostęp do zabawy z autkiem na działce w tym roku. Czy jeśli ogarnę samochód na myjni, wrócę nim do garażu i zanim zacznę dalszą zabawę spłuczę go przy pomocy np Glorii (czystą wodą) nie narobię bałaganu na lakierze (glinka)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, będę miał dość mocno ograniczony dostęp do zabawy z autkiem na działce w tym roku. Czy jeśli ogarnę samochód na myjni, wrócę nim do garażu i zanim zacznę dalszą zabawę spłuczę go przy pomocy np Glorii (czystą wodą) nie narobię bałaganu na lakierze (Glinka)?

 

Paweł81, nie obraź się, ale zadajesz pytania z serii "co by było gdyby?". Zrób tak, abyś zabierając się do "dalszej zabawy" miał lakier na aucie pozbawiony pyłu i kurzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartasso, PB nattys blue, miałem polecam:) na czarnym ładne podbija look. Nie wiem dokładnie jak z wytrzymałością ale w lato był ok 1,5 -2 msc, przy czym przebig jakiś duży nie był. Może byłba by większa ale miałem inny wosk do testów i tamten usunąłem:) generalnie polecam

 

aha, i pachnie tak, że miałem ochotę go zjeść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie bo zgłupiałem

Chodzi o kolejność prac.

 

Początek znam, wszystko jasne, schody zaczynają się przy korekcie a więc:

 

1. korekta -> mycie -> cleaner -> ipa -> wosk

 

czy

 

2. korekta -> cleaner -> ipa -> mycie -> wosk

 

W którym momencie zrobić mycie auta żeby pozbyć się resztek past itd? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma nalozony cquartz od pol roku. Atakuje go reloadem ale pojawilo sie wiele rysek i otarc przez ubrania ludzi gdy parkuje fure na miescie. Pytal o delikatna korekte bez calkowitego usuwania kwarcu. Co poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.