Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hej czy zgra się to zestawienie, a mianowicie:

-przygotowanie do korekty

-1 step fg500 + urban pad biały

-2 step uc + żółty pad urbana

-mycie po

i czy po dłuższym czasie od korekty zgra się zestawienie takie jak:

- cleaner DG 652

- PB BH

- FK 1000

 

Jak długo będzie leżał FK na BH, czy może zamiast BH użyć DC2? Lakier czarny po pierwszym w tym momencie etapie korekty:D

 

Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi :D wiem że strasznie uprościłem etap przed i po korekcie ale nie w tym leży sedno mojego pytania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie Dodo Juice Lime Prime Lite Cleaner Glaze maszynowo , jaki pad ? podejrzewam że finish . I jak nakładać ? Tzn nakładanie maszyną i ścieranie MF czy coś typu korekty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do mojego prądu to zakładam sobie podlicznik, dla świętego spokoju, żeby mi nie marudzili. Taki mały,elektroniczny. Do tego robię nowe gniazdka,bezpieczniki. Koszt sprzętu ok 190zł ale będę robił co będę chciał i ile będę chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam zdjec srebrnych samochodów i białą felga z polerowanym rantem. Chciałbym zobaczyc jak to wyglada, bo mam ochote ma zmiane :) , obecnie mam czarny srodek felgi. Macie cos ciekawego? Na chwile obecna brak lepszej foty. http://zapodaj.net/2ac9b5dee3554.jpg.html

http://naforum.zapodaj.net/4cdf1a70e77a.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótka piłka: jaka pasta i pad do korekty ręcznej? mam kilka defektów lakieru i w tym roku muszę to zrobić u lakiernika, a porządna korekta maszynowa w przyszłym roku dopiero, ale na sezon chciałbym chociaż coś poprawić i jakiś wosk położyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótka piłka: jaka pasta i pad do korekty ręcznej? mam kilka defektów lakieru i w tym roku muszę to zrobić u lakiernika, a porządna korekta maszynowa w przyszłym roku dopiero, ale na sezon chciałbym chociaż coś poprawić i jakiś wosk położyć

Proszę bardzo:

i-franke-pasta-twister-125ml-112-0007-715.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótka piłka: jaka pasta i pad do korekty ręcznej? mam kilka defektów lakieru i w tym roku muszę to zrobić u lakiernika, a porządna korekta maszynowa w przyszłym roku dopiero, ale na sezon chciałbym chociaż coś poprawić i jakiś wosk położyć

 

Dostałeś osta za lenistwo, a Ty dalej to samo :wallbash:

Polecam http://forum.kosmetykaaut.pl/search.php

 

Ile razu można dublować istniejące tematy :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam pytanie do was jako expertów mam produkt duraglosa 105 i CG butter wet wax . Jaką mam zastosowac konfiguracje ?

 

cleaner - duragloss 105 - butter wet wax- quik detailer

 

cleaner-butter wet wax -duragloss 105 - quik detailer

 

Czy takie coś ma wgl sens ?

Chodzi o największy look

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.