Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Cześć,

 

dobra Koleżanka, mojego dobrego Kolegi ma taki problem ze swoim samochodem.

Jestem zielony i nie potrafię pomóc dlatego pytam osób bardziej świadomych czy można to jakos wyprowadzić:

Dziękuję

 

1

2

3

4

5

 

Przepraszam za URL ale jestem w pracy i wszystko mam poblokowane..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

tak jest

 

Wg mnie, niespecjalnie coś zrobisz z tym plastikiem. Dziwi mnie tylko, że Honda po face liftingu pogorszyła jakość materiałów zastosowanych wewnątrz auta. Zwróciłem uwagę właśnie na te plastiki, są gorszej jakości niż w starszej wersji i polakierowane są czymś czego jakby nie było...

Podobnie z materiałem siedzeń - było coś weluropodobnego a wrzucono tanią tkaninę :/

 

Te nowe accordy sa przepiekne, ale im wiecej czytam o bolaczkach tym bardziej stwierdzam, ze piekne to one sa, ale to juz nie ten accord,albo nie ta Honda :(

Możesz rozwinąć temat? - mówisz o braku duszy w nowych autach czy o ich awaryjności?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć temat? - mówisz o braku duszy w nowych autach czy o ich awaryjności?

 

Czytalem sporo o accordach, gdyz w niedlugim odstepie czasu, pewno bede chcial sie przesiasc ze swojego civica w sporcie na cos bardziej wygodnego. O ile o 2002-2008 ludzie wypowiadaja sie bardzo pozytywnie to o 2008- juz troche mniej. Glownie natknalem sie na bolaczki typu niedzialajacego niewiadomo czemu nagle audio w nowszych accordach, drzacej maski przy wyzszych predkosciach autostradowych i cos bym sobie pewno jeszcze przypomnial. Nie wiem jak dobrze opisac to co mam na mysli. Moim zdaniem auto stylistycznie to poezja i majstersztyk, jeszcze w bieli czy tej bardziej kosci sloniowej hondowskiej, to zawsze chce ukrecic sobie glowe za tym samochodem na ulicy, ale martwia mnie bolaczki, ktore wystepuja w tak mlodym aucie. Mechanik niby robiacy tylko Hondy twierdzi, ze ogolnie sie z tymi autami nic nie dzieje, wiec nie wiem jak sie zapatrywac na to. Mam nadzieje, ze nie bedzie jak z civicami, ze od momentu gdy 7 gen zaczeli robic w Anglii to juz nie jest to samo ; /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to jednak zostawie finish kare, tylko takie pytanko bo auto stalo na zewnatrz padal deszcz pozniej troche pylu z drogi osiadlo na nim, no i chodzi o to ze na dachu i masce mi nie kropelkuje w ogole juz? a nalozylem z 1-2tyg temu...po bokach ladnie kropelkuje ale maska i dach to tak jakby nie bylo wie ktos jaka pzyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

iljash, nie ten dział ale VIII generacja Accordów jest made in Japan i ich awaryjność jest adekwatna to miejsca produkcji. Mam Accorda z pierwszego roku produkcji, ma 125 tysi na liczniku i nie popsuło się w nim NIC. Dwóch kolegów ma Accordy trochę młodsze ale jeden ze znacznie większym przebiegiem i ma identyczne doświadczenia.

Panowie z ASO w Łodzi jak i z warsztatów specjalizujących się w Hondach, również potwierdzają że poza "eksploatacją" nic się nie psuje.

Ja czekam na IX generację i lecę do salonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ynteligentnie położyłem sobie koła do mycia na bezdotyku. Oto efekt.

Co byście e z tym zrobili, ..................poza renowacją. Zdjęcie zrobione lancą, stąd ta jakość, a uszkodzenia to zadrapania i wgniecenia w klirze.

 

1jpg_erxewrn.jpg

 

2jpg_erxewxx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nigdy nie rozumiałem ludzi (kolegów,sąsiadów) widząc jak kładą alu czy kołpaki "TĄ" stroną na betonie ! Zawsze mnie to w oczy kłuło i serce bolało :x

To jest niedopuszczalne ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, próbował bym to ratować, wykałaczką spróbować nałożyć delikatnie lakieru w powstałe dziurki, później przematowić koreczkiem i próbować polerować. Myśle że to jedyne wyjście żeby próbować to jakoś zrobić a nie bawić się w renowacje :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, próbował bym to ratować, wykałaczką spróbować nałożyć delikatnie lakieru w powstałe dziurki, później przematowić koreczkiem i próbować polerować. Myśle że to jedyne wyjście żeby próbować to jakoś zrobić a nie bawić się w renowacje :o

 

:idea: spróbuje, jest to jakiś pomysł. thx !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy aplikatorem słoneczkiem od MEGUIARS

Ja tam tym nakładam, aczkolwiek SRP to AIO więc teoretycznie powinno się to nakładać czymś twardszym. Mnie się nie chce. SRP traktuje jako mega szybki i bezproblemowy środek pod wosk i dlatego stosuje słoneczko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.